Vianoce
Spoločenská hra Pomiluj Ma -
Spoločenská hra Pomiluj Ma
39,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Spoločenská hra Pomiluj Ma

Intímna kartová hra pre (ne)skutočné potešenie

  Novinka
  TOP #6

  Túžite vniesť príťažlivosť, zmyselnosť a vášeň späť do vašej spálne? A čo tak naučiť sa povedať partnerovi, čo si želáte počas milovania? Alebo potrebujete povzbudiť svoj sexepíl a cítiť sa ako bohyňa/boh spálne...

  Čítaj viac

  Túžite vniesť príťažlivosť, zmyselnosť a vášeň späť do vašej spálne? A čo tak naučiť sa povedať partnerovi, čo si želáte počas milovania? Alebo potrebujete povzbudiť svoj sexepíl a cítiť sa ako bohyňa/boh spálne...

  Čítaj viac
  39,90 €
  Stíhame do Vianoc
  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  39,90 €

  Viac o produkte

  Túžite vniesť príťažlivosť, zmyselnosť a vášeň späť do vašej spálne? A čo tak naučiť sa povedať partnerovi, čo si želáte počas milovania? Alebo potrebujete povzbudiť svoj sexepíl a cítiť sa ako bohyňa/boh spálne?

  Intímna kartová hra Pomiluj Ma dáva láske nový rozmer. Spolu 150 nevšedných otázok a 50 sexuálne nabitých úloh vás naučí, ako milovať pomaly a hravo. Určená pre všetky páry bez ohľadu na pohlavie, orientáciu, náboženstvo či návyky. Je stvorená na to, aby vás sprevádzala na ceste za intimitou a seba poznávaním.

  Odhaľte spolu svoj sexuálny život. Objavte nové túžby, posteľové dobrodružstvá, zistite odkiaľ pochádzajú vaše fantázie a kam smerujú vaše vzájomné predstavy.
  Kreatívna hra Pomiluj Ma vám ukáže, ako preskúmať sex s hravosťou, humorom a intelektuálnou zvedavosťou.

  150 otázok na prehĺbenie intímneho vzťahu vás nasmeruje na vzájomné sebapoznanie a pomôže vám otvoriť svet ,,vankúšových rozhovorov“.
  50 vzrušujúcich aktivít vás zase vyzve nabrať nové skúsenosti, rozšíriť obzory a priniesť viac potešenia a pohody do vášho vzťahu.
  Sprievodca intimitou vám navyše ukáže podrobné cvičenia, zamerané na (seba)poznávanie vlastného tela, komunikáciu v partnerstve a ako vytvoriť priestor pre tie najbúrlivejšie erotické dobrodružstvá vášho života.

  Ak neviete kde začať, tak si potiahnite kartu.

  Čo objavíte v Pomiluj Ma:
  Prehĺbenie sexuálnej túžby
  Zabitie rutiny a oživenie sexuálneho života
  Viac (seba) potešenia a orgazmov
  Budovanie sebavedomia a dôvery v partnerstve
  Pochopenie vzájomných hraníc
  Dlhodobú spokojnosť a sexuálnu pohodu
  Pocit sebalásky, sexepílu a vášne
  Veľa zábavy a hravosti


  "Lásku tvoríme spoločne."
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  260×130 mm
  Hmotnosť
  750 g
  Jazyk
  slovenský
  Naše katalógové číslo
  1134853

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev