Nadobudnutie životnej múdrosti a duchovného vhľadu nie je záležitosťou veľkolepých vyhlásení, dramatických iniciácií či sporadických momentov osvietenia. Je to cesta systematickej, tichej, hĺbavej vnútornej práce ...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nadobudnutie životnej múdrosti a duchovného vhľadu nie je záležitosťou veľkolepých vyhlásení, dramatických iniciácií či sporadických momentov osvietenia. Je to cesta systematickej, tichej, hĺbavej vnútornej práce a dôsledného sebaskúmania. Na kľukatej ceste poznania sa pre každého hľadajúceho môže stať kniha 365 TAO meditácií na každý deň praktickým a efektívnym nástrojom sebazdokonaľovania, pretože poskytuje mimoriadne hodnotné a tisícročiami overené žriedlo tradičnej múdrosti.

365 myšlienok, nabádajúcich na cestu pokoja a zmysluplného života, je vynikajúcou pomôckou na každodenné zamyslenie pre všetkých bez ohľadu na vierovyznanie. – Pretože ako vieme, cesta je cieľ.

Z anglického originálu (365 TAO: Daily Meditations by Deng Ming-Dao, Harper Collins Publishers) preložila Mariana Hyžná.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
16,11 €
-5 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
12,00 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
365 TAO: Daily Meditations by Deng Ming-Dao
Počet strán
392
Rok vydania
2021
ISBN EPUB
978-80-551-8096-0
Naše katalógové číslo
1125375
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Ajna

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0


Čítať viac

„A ticho, podobne ako tma, vie byť láskavé; aj ticho je jazyk.“

Intimita - Hanif Kureishi
Intimita
Hanif Kureishi