Hudobný život 9/2021

  Novinka
  Okamžitý download
  PDF
  Vydavateľstvo
  Hudobné centrum, 2021

  Miesto pre dvoch: Ako sa žije „dvom klaviristom v jednom dome“ (N. a M. Skutovci), V novej krajine: Ken-Wassim Ubukata (FR), Veľké osobnosti v malých lokalitách: Dagmar Duždová, História: V tieni staršieho brata...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  2,00 €

  Viac o e-knihe

  Miesto pre dvoch: Ako sa žije „dvom klaviristom v jednom dome“ (N. a M. Skutovci), V novej krajine: Ken-Wassim Ubukata (FR), Veľké osobnosti v malých lokalitách: Dagmar Duždová, História: V tieni staršieho brata: Nikolaj Rubinštejn, Na chate so Zuzanou Mojžišovou, Esej P. Katinu - Umenie a sloboda, Jazz: Priekopníci jazzového kontrabasu: Walter Page a John Kirby / Hevhetia pod pyramídou, Z organového kokpitu Moniky Melcovej, Orchestrálne kurzy ako príprava na život, Poviedka V. Rozenbergovej: Na Siedmej avenue, Spravodajstvo: Viva Musica! 2021, Slovenské historické organy „30“, Košická hudobná jar, ARTIS v Prešove, Hudba Modre, Wagnerovský festival v Bayreuthe, operný galakoncert Star Gala in the Park v Budapešti, Recenzie albumov a publikácií.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  40
  Rok vydania
  2021
  Naše katalógové číslo
  1112521
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Hudobné centrum
  Kategorizácia

  Recenzie

  Ako sa vám páčila e-kniha?

  „Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

  Na vine sú hviezdy - John Green