Životní šance

V jednom století ho bláznivě milovala, v jiném s ním nechce mít nic společného. V roce 1844 v Irsku se Liam O’Connor, darebák a lupič, zoufale zamiloval do dcery šlechtice a... Čítať viac

Vydavateľstvo
Baronet, 2021
336 strán
5-6 hodín čítania

V jednom století ho bláznivě milovala, v jiném s ním nechce mít nic společného. V roce 1844 v Irsku se Liam O’Connor, darebák a lupič, zoufale zamiloval do dcery šlechtice a nevědomky ... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Čeština

10,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

V jednom století ho bláznivě milovala, v jiném s ním nechce mít nic společného.
V roce 1844 v Irsku se Liam O’Connor, darebák a lupič, zoufale zamiloval do dcery šlechtice a nevědomky tak změnil budoucnost. Plachá a naivní Cora McLeodová se domnívala, že je Liam odpovědí na její modlitby. Andělé ovšem nesouhlasili a čekali na správný okamžik, aby zakročili.

Nyní se Liam se svou milovanou Corou znovu setkává v Providence Falls v Severní Karolíně. Andělé mu totiž dali úkol. Musí se ujistit, že se Cora zamiluje do jiného muže – do toho, za něhož se měla kdysi provdat, než do jejich osudu zasáhl Liam. Současná Cora je však úplně jiná než ta nevinná dívenka, která Liamovi propadla v minulosti. Je to policistka, plná sebedůvěry a nezávislosti, kterou u ní nečekal. Na Liama ani jejich minulé životy si nepamatuje, ani jí neimponují jeho rady v jakémkoliv ohledu.
Čítať viac
Originálny názov
Chance of a Lifetime
Počet strán
336
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1639-0
ISBN EPUB
978-80-269-1638-3
Naše katalógové číslo
1062179
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Baronet
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila e-kniha vám?

Autori

Čítať viac
Čítať viac

„„Anna, tuším táraš hlúposti.” „Pravdaže, chlapček môj. Nevieš, že iba veľmi bláznivý ľudia hovoria vždy rozumne?”“

Anna v Avonlea - Lucy Maud Montgomery
Anna v Avonlea
Lucy Maud Montgomery