Knihy
E-knihy

Moonwalk

Paperback

TBS, 2009
Vydavateľstvo
TBS, 2009

Moonwalk is the only book about his life that Michael Jackson ever wrote. It chronicles his humble beginnings in the Midwest, his early days with the Jackson 5, and his unprecedented solo success...

Čítaj viac

18,10 €

Bežná cena Bežne 19,05 €

Ušetríte 5%

Vypredané, je však dostupné iné vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Moonwalk is the only book about his life that Michael Jackson ever wrote. It chronicles his humble beginnings in the Midwest, his early days with the Jackson 5, and his unprecedented solo success.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
320
Hmotnosť
510 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
TBS
Rozmer
152×233 mm
ISBN
9780434020287
Naše katalógové číslo
101565

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

42 hodnotení

41
1
0
0
0

Ráchel
28.10.2009
JEDNOZNAČNE NAJLEPŠIE....
podaná autobiografia pretože ju na týchto stránkach vyrozprával samotný protagonista
tohto príbehu....úžasný a neprekonateľný Michael! Kniha je skutočným zážitkom a ten kto si ju zo záujmom a s láskou prečíta,pochopí....srdce a myslenie tohto mladého muža ktorý sa nikdy na nič nehral. Michael bol vždy otvorený a až detinsky úprimný...nemal potrebu sa do ničoho nasilu štylizovať. On to nemusel a nepotreboval, bol originálnym krásnym Božím stvorením ! Svoj talent k spevu,tancu a hudobnej kompozícii využil nielen v prospech seba a celej rodiny ale zanechal v nás svojich najvernejších fanúšikoch ale i ostatných obdivovateľoch nezmazateľný dotyk v našich dušiach....a v našich srdciach. Tak ako bol Michael vďačný Bohu za talent,ktorým ho obdaril i ja ďakujem Bohu za to, že stvoril toto nádherné stvorenie ktoré dokázalo svojim spevom a tancom rozdávať radosť a potešenie ľuďom po celom svete ! Táto kniha je toho vzácnym dôkazom, vrelo ju odporúčam - je to skutočný bestseller v pravom zmysle slova!
Čítaj viac
Sisa
28.10.2009
Moonwalk
Fuuu super,super kniha... mám ju len jeden deň, ale prečítaná je už zachvíľu dvakrát..:D či ste alebo nie ste fanúšikom MJ, odporrúčam každému.. veľmi kvalitne napísaná kniha na zamyslenie.. úplne bezchybná, jednoznačne najlepšie, čo som kedy čítala...
Čítaj viac
DadushQa
26.9.2009
Výborná kniha
Jedna z najlepších kníh akú som kedy čítala. Dozvedela som sa z nej velmi vela a velmi mi pomohla :) zmenila moj nazor na veľa vecí. Túto knih som čítala asi 3 krát a páči sa mi stále viac a viac. Michael mal taký tažký zivot, no napriek tomu sa z neho stal taký dobrý človek. Naozaj každému odpurúčam, aby si to prečítal.
Čítaj viac
Soniamaria
24.9.2009
Michael nič neskrýval
Veľakrát som rozmýšľala, prečo ľudia vravia, že Michael Jackson bol tajomný a nepochopiteľný.. Knihu Moonwalk som čítala už pred rokmi a môžem povedať, že je úprimnou výpoveďou mladého muža, ktorý zažil absolútny vrchol a stále vedel snívať.. Všetky ďalšie rozhovory, ktoré kedy poskytol od čias Moonwalku, boli len miernymi doplnkami toho, čo o sebe povedal v tejto autobiografii. V Moonwalku totiž vysvetlil takmer všetko a ukázal svetu, ako rozmýšľal. Kto chce, spozná tohto muža do úplného detailu. Stačí iba chcieť. Vrelo odporúčam. Moonwalk = Michael Jackson vlastnými slovami, nie slovami bulváru. Kniha by mohla byť povinným čítaním v škole, pretože vysvetľuje kľukaté cesty showbiznisu a rodinných vzťahov slovami muža, ktorý o tom vedel zo všetkých najviac.
Čítaj viac
Monika
17.9.2009
NAJLAPŠIE
Úprimná spoveď Jacksna najlepšie čo som kedy čítala... knižka ma veľmi dojala a človek si uvedomí veľa vecí na ktoré chcel Jackson poukázať a urobí si o ňom úplne nový názor pravdaže len ten najlepší :).
Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth