Ještě nedávno byla Emilia Lancasterová obyčejnou dívkou žijící běžným životem. Nyní se následkem kruté rány osudu ocitla s korunkou na hlavě v královském paláci jako jediná dědička germaniánského trůnu...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Ještě nedávno byla Emilia Lancasterová obyčejnou dívkou žijící běžným životem. Nyní se následkem kruté rány osudu ocitla s korunkou na hlavě v královském paláci jako jediná dědička germaniánského trůnu.

Emiliiny dny jsou najednou plné charitativních plesů, tiskovek a dalších královských povinností, ovšem s přílivem nových nápadníků a vlivem blízkosti Cartera Thornea – jediného muže, kterého nemůže mít – nejsou ani její noci klidné.

Jedno je jisté: Emiliino srdce je v nebezpečí a kvůli nepřátelům kroužícím kolem může být v ohrožení i její život.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
15,46 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
9,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Torrid Throne
Počet strán
3645 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1615-4
ISBN EPUB
978-80-269-1614-7
Naše katalógové číslo
1000439
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Baronet

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

4 hodnotenia

1
1
2
0
0

@knizkomolka
28.7.2021
Nemôžem sa ubrániť pocitu, že tento príbeh mi pripomína film Denník princeznej ale teda autorka to napísala pre trošku staršie publikum ale naozaj len trošku.

Knihy sú to útle a práve v tom bude ten problém lebo celé to ide tak po povrchu a prirýchlo. Autorka rozohrala intrigy, zákulisné ťahy, romanticko erotickú linku, vzťahy v rodine, premenu obyčajného dievčata na princeznú, ktorá má zachrániť monarchiu. Lenže rozohrala to iba dobre ale nie skvele. Tým, že sa všetko odohráva len na pár stranách, kĺže len prirýchlo po povrchu a je to potom celé len taký čajový odvar inak dobrého príbehu...

Je to fajn rozprávkové čítanie, ktoré prečítate na posedenie ale podľa autorkynho predslovu v prvej i druhej časti som čakala viac...viac zákernosti, viac zhíralosti, viac intríg, zákerných zákulisných ťahov , pretvárky, ...preto som asi trochu sklamaná. Navnadila ma na niečo, čo som nedostala. Jediné čo naozaj naozaj dotiahla je príťažlivosť medzi hlavnými hrdinami, tá z tých stránok priam srší.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Myslím, že prednášky nemôžu toľko prospieť ako čítanie kníh, z ktorých sa prednášky robia.“

Samuel Johnson