Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Výlety po Európe (Ján Hanušin a Ján Lacika). Príroda, 2006
Kniha: Výlety po Európe (Ján Hanušin a Ján Lacika). Príroda, 2006

Výlety po Európe

Turistický sprievodca

Táto knižka je námetom, ako stráviť predĺžený víkend v jednom zo šiestich zaujímavých stredoeurópskych miest. Predstavuje vám Bratislavu, Budapešť, Krakov, Mníchov, Prahu a... Čítať viac

Vydavateľstvo
Príroda, 2006
Počet strán
128

Táto knižka je námetom, ako stráviť predĺžený víkend v jednom zo šiestich zaujímavých stredoeurópskych miest. Predstavuje vám Bratislavu, Budapešť, Krakov, Mníchov, Prahu a Viedeň... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 36 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Vnútorný pokoj, Žite v prítomnosti. Kniha Umenie odpútania, Nick Trenton. Vydavateľstvo Grada, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu.

Dnešná moderná doba priniesla do nášho života mnoho nového. V novom životnom štýle človeka dvadsiateho prvého storočia majú svoje miesto napríklad aj predĺžené víkendy. Dajú sa stráviť tradične doma či na chalupe, ale vďaka zaujímavým akciovým ponukám leteckých spoločností môžete vyraziť aj do sveta. Táto knižka je námetom, ako stráviť predĺžený víkend v jednom zo šiestich zaujímavých stredoeurópskych miest. Predstavuje vám Bratislavu, Budapešť, Krakov, Mníchov, Prahu a Viedeň.
Naše katalógové číslo
26039
Počet strán
128
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
112×196 mm
Hmotnosť
228 g
ISBN
8007014373
Rok vydania
2006
Edícia
Turistický sprievodca
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Príroda
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,9 / 5
4
1
1
2
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Adam
Neoverený nákup
18.3.2015
Výborné
Táto kniha je veľmi dobrá pomôcka pri cestovaní do týchto miest, poskytuje výborné trasy v danom meste a aj informácie o ňom. Jediná zlá vec na knihe je názov Výlety po Európe, ktorý je trochu zavádzajúci
reagovať
Marek
Neoverený nákup
25.6.2012
Sklamanie
Zdravim, pri tejto knihe ma zaujal jej nazov, ale skutocnost je taka, ze s nou po Europe vela nenacestujete. Je to turisticky sprievodca po siestich mestach v centralnej europe, ktore su vzdialene par stovak kilometrov. A co zvysne krasy Europy ako su skandinavia, pobaltie, balkan? Takto si nepredstavujem spracovanie temy "vylety po Europe"
reagovať

Autori

Vydavateľstvo Príroda

Obchodný názov
Ikar, a.s. divízia PRÍRODA
Adresa
Miletičova 23
821 09 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
ikar@ikar.sk
Túžil som ju nežne zaobaliť hebkým tichom ako do deky.