Vianoce
Koniec prázdnoty - Ondrej Kandráč, Ondrej Kandráč, 2016

6,67 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Koniec prázdnoty - Ondrej Kandráč, Ondrej Kandráč, 2016
Koniec prázdnoty - Ondrej Kandráč, Ondrej Kandráč, 2016

Koniec prázdnoty

História pozná niekoľko veľkých prorokov, okolo ktorých sa formovali spirituálne hnutia. Bez ohľadu na finálnu formu, do ktorej sa vyvinuli, učenie každého z nich sa... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ondrej Kandráč, 2016
Počet strán
58

História pozná niekoľko veľkých prorokov, okolo ktorých sa formovali spirituálne hnutia. Bez ohľadu na finálnu formu, do ktorej sa vyvinuli, učenie každého z nich sa sústreďovalo na jedinú prioritu - stratiť svoj život a tak dosiahnuť osvietenie. Kniha... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
6,99 €

6,67 €

-5 %
U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 8 – 13 dní
Stíhame do Vianoc

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Ako Francúzi vymysleli lásku - Marilyn Yalom, mamaš, 2023
Koniec prázdnoty - Ondrej Kandráč, Ondrej Kandráč, 2016
6,67 €

Viac o knihe

História pozná niekoľko veľkých prorokov, okolo ktorých sa formovali spirituálne hnutia. Bez ohľadu na finálnu formu, do ktorej sa vyvinuli, učenie každého z nich sa sústreďovalo na jedinú prioritu - stratiť svoj život a tak dosiahnuť osvietenie. Kniha meditácií Koniec prázdnoty je sprievodcom meditačnými technikami, ktoré som praktizoval a pochopil. Je to priamy a praktický návod ako chápať Ježišove slová «Kto stratí svoj život, nájde ho.» Meditácia nie ako nástroj na sústredenie, ale ako intelektuálna výzva.

Kniha má dve časti. V kapitole Meditácie opisujem skutočné a mentálne náročné meditácie, zamerané na zbavovanie sa strachu z vlastnej smrti a psychickej a fyzickej samoty.
V kapitole Úvahy ponúkam jasné a vysvetľujúce pohľady na abstraktné témy ako dobrovoľná chudoba, kontrasty v živote, túžba, smrť. Koniec prázdnoty môžeme zaradiť do spirituálneho žánru, kde hlavným predstaviteľom je dielo kňaza A. DeMella, na ktoré sa viackrát odvoláva. Pri tvorbe som sa zameral na jednoduchú a jednoznačnú štylizáciu a krátky rozsah s cieľom napísať knihu prístupnú pre verejnosť.
Čítať viac
Počet strán
58
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
108×150 mm
Hmotnosť
49 g
ISBN
9788097239244
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
254024
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Ondrej Kandráč
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

„A ty máš krásne srdce, to je viac ako nejaké šaty. Šaty si kúpiš, no srdce nie.“

Ring smrti - Štefan Košlab, 2019
Ring smrti
Štefan Košlab