Trón zo skla 1-3 (Kolekcia) - Sarah J. Maas, Slovart

39,85 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Trón zo skla 1-3 (Kolekcia)

Kolekcia titulov: Trón zo skla, Koruna z temnoty a Zrodená z ohňa... Čítať viac

Séria
Trón zo skla
Vek
15+
Vydavateľstvo
Slovart
Počet strán
375+392+544

Kolekcia titulov: Trón zo skla, Koruna z temnoty a Zrodená z ohňa... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Naši škriatkovia odporúčajú

Dievča v Auschwitzi - Eti Elboim, Sara Leibovits, Tatran, 2024

Viac o knihe

Kolekcia titulov: Trón zo skla, Koruna z temnoty a Zrodená z ohňa.

Trón zo skla: V krajine bez akejkoľvek mágie, kde vládne krutý kráľ, je na kráľovský dvor povolaná najnebezpečnejšia nájomná vrahyňa. Prichádza, aby získala späť svoju slobodu, nie aby zabila kráľa. Ak v turnaji porazí dvadsaťtri nájomných vrahov, zlodejov a žoldnierov, prepustia ju z väzenia a po štvorročnej službe ako kráľova šampiónka získa späť svoju slobodu.

Koruna z temnoty: Osemnásťročná Celaena Sardothien je odvážna, statočná i krásna - dokonalá kombinácia pre najnebezpečnejšiu nájomnú vrahyňu a mladú dámu, ktorá dokáže zlomiť srdce nejedného muža. No aj keď porazila súperov v nezmyselnom kráľovom turnaji a stala sa jeho osobnou popravčou čatou, nezískala ani náznak slobody. Otročenie v soľných baniach bolo v porovnaní so službou kráľovi prechádzka ružovou záhradou.

Zrodená z ohňa: Celaena sa už vysporiadala s nebezpečnými protivníkmi i so srdcom rozlámaným na márne kúsky. Teraz myslí len na pomstu, no ako kráľova šampiónka musí slúžiť podlému tyranovi, ktorý má všetko na svedomí. Kapitán kráľovskej gardy ju však vyšle do Wendlynu netušiac, že Celaenina minulosť aj budúcnosť sa skrýva práve v ďalekom kráľovstve férov. Pomoc férskej kráľovnej má však privysokú cenu...
Čítať viac
Počet strán
375+392+544
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×210 mm
Hmotnosť
1057 g
Edícia
Kolekcie
Vekové odporúčanie
15+
Naše katalógové číslo
247632
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Séria
Trón zo skla
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

19 hodnotení

17
1
1
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

19
Blood of Dragons - Robin Hobb, 2016
Práve čítam
Blood of Dragons

Knihy sú súčasťou môjho života rovnako ako dýchanie a neviem si predstaviť, že by som niekam vyrazila bez dobrej knižky ako vernej spoločníčky. Začínala som rozprávkovými knižkami, prelúskala som sa povinnou literatúrou, ale vášeň v knihách som objavila až cez sériu kníh Padlí anjeli od Lauren Kate a odvtedy započala moja cesta, ktorá trvá už dobrých 14 rokov. Odvtedy som okúsila rôzne žánre, ale fantasy ostáva stále mojou srdcovkou, na ktorej tróne sedí Tolkien a jeho Stredozem.

Júlia Fillová
Overený zákazník
27.5.2020
:)
Tak prvé tri knihy som doslova zhltla. Čo diel, to dlhší, ale prečítaný rýchlejšie ako ten pred ním. Príbeh a postavy ma doslova vtiahli do deja a už som sa z neho ani nevedela vynoriť a vrhám sa na ďalší diel. Skutočne dobre prepracovaný príbeh, hoci napriek prostrediu nemá nič spoločné s tým, ako to v stredoveku chodilo, pretože jazyk je naozaj moderný, ale je to predsa fantasy, takže na kráse tomu určite neubudlo. Páči sa mi, ako sa autorka mierne odlíšila od tradičných elfov, upírov, drakov a iných mystických postáv a vytvorila si vlastný svet, ktorý dokonale poprepájala a postupne nám ho odhaľuje a približuje sa k vyvrcholeniu. Napätie až do konca. Čítať viac

Sarah J. Maas

Čítať viac

Vydavateľstvo Slovart

Čítať viac

„One must always be careful of books and what is inside them, for words have the power to change us.“

Clockwork Angel - Cassandra Clare, 2011
Clockwork Angel
Cassandra Clare