Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Žena snov
E-kniha

9 tajomstiev, ako byť neodolateľnou ženou pre svojho vysnívaného chlapa

Odhaľ tajomstvo neodolateľnosti Ženy snov. Staň sa ženou, po ktorej bude chlap túžiť od prvého momentu a už nikdy nebude chcieť inú. Získaj návod, ako sa stať šťastnou a... Čítať viac

4,6 205 hodnotení
Vydavateľstvo
Magnet na ženy
Počet strán
193

Odhaľ tajomstvo neodolateľnosti Ženy snov. Staň sa ženou, po ktorej bude chlap túžiť od prvého momentu a už nikdy nebude chcieť inú. Získaj návod, ako sa stať šťastnou a spokojnou ženou s pevnými zásadami a vysokými nárokmi na... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Odhaľ tajomstvo neodolateľnosti Ženy snov. Staň sa ženou, po ktorej bude chlap túžiť od prvého momentu a už nikdy nebude chcieť inú. Získaj návod, ako sa stať šťastnou a spokojnou ženou s pevnými zásadami a vysokými nárokmi na svojho vysnívaného chlapa počas celého vzťahu. Nauč sa, ako si vážiť samú seba a dať chlapom iba to, čo si zaslúžia.

V čom bude kniha pre teba prínosom?
Dokážeš ukončiť neperspektívny vzťah a vykašľať sa konečne na chlapa, s ktorým to nemá viac zmysel, aby si dala priestor niečomu novému a lepšiemu.
Získaš potrebné sebavedomie k tomu, aby si ťa chlapi vážili, mala si sa rada a verila si si, že aj ty dokážeš mať v živote po svojom boku úžasného partnera, s ktorým prežiješ dlhý a šťastný život.
Staneš sa spokojnejšou a šťastnejšou a vytvoríš si život, ktorý ťa napĺňa a dodáva šťavu a radosť každej jednej bunke tvojho tela - aj mimo chlapa.
Budeš vedieť zaujať chlapa už na pohľad a upútaš jeho pozornosť od prvého momentu, ako ťa uvidí.
Dozvieš sa, akú ženu vlastne chlapi chcú a aká by si mala byť na začiatku zoznámenia, počas randenia či vo vzťahu, aby mal chlap pri tebe všetko, čo potrebuje a na inú ani nepomyslel.
Vybuduješ svoju hodnotu a vytvoríš svoju neodolateľnú ponuku, vďaka čomu budeš skvelým úlovkom aj pre tých vysokohodnotných chlapov, o ktorých máš ty záujem.
Aj keď si silná žena, naučíš sa, ako dať chlapovi priestor ľúbiť ťa a byť pri tebe chlapom, vďaka čomu už nebudú z tvojho života chlapi utekať (a nie je to tým, že sa ťa boja!)
Nastavíš si hranice, pevné zásady a vysoký štandard, vďaka čomu ťa budú chlapi rešpektovať a nepodľahneš zbytočne chlapovi, ktorý za to nestojí, nemyslí to s tebou vážne či iba hrá s tebou hry.
Budeš pre chlapa neustále výzvou, bude ťa dobývať a bude o teba bojovať, prestaneš sa dávať chlapom lacno a už nikdy nedáš chlapovi to, čo si sám nezaslúži.
No a vďaka tomuto všetkému už viac nebudeš do svojho života priťahovať zúfalcov, chudákov, klamárov či psychopatov, ktorí iba márnia tvoj drahocenný čas, ale staneš sa vysokohodnotnou ženou a pritiahneš si presne ten typ chlapa, o ktorého máš TY záujem a ktorého si zaslúžiš.
Mojím cieľom je dať ženám, ktoré si nevedia nájsť, získať a udržať svojho vysnívaného chlapa do rúk návod, ako sa môžu stať Ženou snov a nájsť svoju spriaznenú dušu.
Teším sa, keď si knihu prečítaš a napíšeš mi, čo priniesla tebe.
Michal
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

205 hodnotení

176
8
6
3
12

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Katarína Lukáčová
Neoverený nákup
5
8.5.2023
Túto knihu a aj iné od Michala som čítala približne rok a pol do zadu. Prečítala som aj niektoré knihy od Carnegieho a Chapmana ktoré doporučoval. Jeho rady mi zmenili život k lepšiemu. Cítim sa dobre vo svojom tele, mám väčšie sebavedomie ale samozrejme, že ešte stále som neni tam, kde by som chcela byť takže ešte stále na sebe pracujem.
Ďakujem, mu za to, že sa venuje aj tejto stránke ľudského života.
Čítať viac
1
9.12.2023
Neskutočne odporujúca si, sexistická hovadina. Zvoľte si radšej knihy, ktoré vám reálne niečo dajú a ktoré vás posunú v živote ďalej, napr. Atómové návyky, ktoré sa zameriavajú na menenie zvykov a zlozvykov, a tým ovplyvňujú nielen vás, ale aj vaše vzťahy. Alebo jemné umenie mať veci v paži. Jediné o čo sa táto kniha snaží, je zmeniť ženu pre potreby muža, odkazuje na to, ako vlastne nemáme byť sami sebou a celé naše bytie je závislé len od toho, či je s nami spokojný muž.
Čítať viac
9.12.2023
Nevyhadzujte svoje peniaze
Neskutočne odporujúca si, sexistická hovadina. Zvoľte si radšej knihy, ktoré vám reálne niečo dajú a ktoré vás posunú v živote ďalej, napr. Atómové návyky, ktoré sa zameriavajú na menenie zvykov a zlozvykov, a tým ovplyvňujú nielen vás, ale aj vaše vzťahy. Alebo jemné umenie mať veci v paži. Jediné o čo sa táto kniha snaží, je zmeniť ženu pre potreby muža, odkazuje na to, ako vlastne nemáme byť sami sebou a celé naše bytie je závislé len od toho, či je s nami spokojný muž. Čítať viac
Katarína Lukáčová
Overený zákazník
8.5.2023
Túto knihu a aj iné od Michala som čítala približne rok a pol do zadu. Prečítala som aj niektoré knihy od Carnegieho a Chapmana ktoré doporučoval. Jeho rady mi zmenili život k lepšiemu. Cítim sa dobre vo svojom tele, mám väčšie sebavedomie ale samozrejme, že ešte stále som neni tam, kde by som chcela byť takže ešte stále na sebe pracujem.
Ďakujem, mu za to, že sa venuje aj tejto stránke ľudského života.
Čítať viac
Martina
Neoverený nákup
21.10.2021
Velmi inspirativní
Kniha může pomoci mnoha ženám otevřít oči, přijmout zodpovědnost za své vztahy i svůj život, ale zároveň obsahuje i mnoho konkrétních návodů a příkladů, jak které situace řešit. Velmi přínosné je i to, že se na situace můžeme podívat i z mužského pohledu. To prostě s kámoškami nevymyslíme. Oceňuji i srozumitelnost a čtivost knížky. Je psaná velice přátelsky, ale zároveň na rovinu. Spoustu tipů jsem jednoduše dokázala zařadit do svého života a opravdu jsem zaznamenala výrazné změny v chování mužských protějšků. Knížku si ponechávám v knihovně a určitě se k ní zase někdy vrátím. Jistě v ní znovu najdu něco přínosného, co jsem napoprvé nezaznamenala nebo zapomněla. Čítať viac
Denisa
Neoverený nákup
26.9.2021
Kniha je fantastická. Páči sa mi Michalov prístup, jeho otvorenosť, ako hovorí veci priamo, narovinu a hlavne bez servítky...Knihu som čítala dva krát, pri prvom čítaní som mala veľa AHA momentov.A po druhom prečítaní som si uvedomila, kde presne robím chybu, načom ešte zapracujem a ako viem byť ,,ženou snov,, môjmu vysnívanému mužovi.
Ďakujem Michalovi za jeho rady.
Čítať viac
Monika
Neoverený nákup
8.8.2021
Biblia pre ženy
Musím uznať, že táto knižka fakt vyšla. Objavila som ju v čase, keď som bojovala sama so sebou, unikala zo vzťahu, ktorý ma ťahal dole a ničil. Uvedomila som si, tak ako sa v knihe píše, že JA rozhodujem o tom, aký budem mať život! Vzťah som ukončila. S bolesťou a plačom, lebo z toho Vás lusknutím prsta žiadna kniha nedostane. Všetky tie emócie treba dať von. Ale hneď ako som za ním zavrela dvere, spravila som si kávu, sadla som si na balkón a začala som si predstavovať všetky tie krásne veci, ktoré ma čakajú. Popritom som listovala v knihe Žena snov a s každou stránkou sa tá žena zo mňa naozaj stávala. Dala som samú seba na 1.miesto! A začala som žiť tak, aby som bola v prvom rade šťastná ja. Nikdy som nemala negatívny prístup k životu a na svet som sa vždy usmievala aj cez slzy, ale Miškova kniha to vo mne ešte viac prebudila. A ja som si uvedomila, že na to, aby som mohla robiť šťastným niekoho iného, musím byť najprv šťastná ja! A že nikto dobrovoľne nevyhľadáva spoločnosť človeka, ktorý je nešťastný a nemiluje sa. A keď som sa s týmto zžila, zoznámila som sa s mužom, akého som vždy chcela. A bez toho, aby vedel k akej knihe som sa dostala, mi tvrdí, že som žena jeho snov. Knihu odporúčam každej žene, ktorá má o sebe čo i len malé pochybnosti. Lebo každá jedna z nás je ženou niečich snov. Len ju musíte v sebe nájsť.
Miško, ďakujem, že otváraš ženám oči a robíš svet krajším.
Prajem ti veľa šťastia a lásky.
Čítať viac
ZuSka
Neoverený nákup
13.7.2021
... Trosku tazsie som prekonavala samu seba a "posluchala" Tvoje rady...Vo vztahu som bola vzdy nervozna, napata a smerovalo to k tomu "zlemu"....Potom som si vsak vstupila do svedomia a rozmyslala, ze ak nieco aj nefunguje, nemoze byt vsetko zle len v muzovi ;)...a vazne nie je hehe ...Vratila som sa opat k podciarknutym castiam Zeny snov. Mam sa omnoho radsej! Pracujem naplno, vzdelavam sa, tesim sa z nasich zaujmov a uspechov...a hlavne!! ...prestala som byt "stihacka" :)) Skutocne nam to obom prospelo a sme obaja omnoho pokojnejsi :)...
…uz sa tesim na “Stastna vo vztahu”
Čítať viac
Jarmila
Neoverený nákup
1.7.2021
Zena snov
Kniha je super, poucna. Sú tam veci, ktoré nás v škole neučili. Kto si prečíta, nemusí žiť pokus - omyl, ale múdro reagovať na situácie. Teraz viem, kde som robila chyby..... určite pomohla aj pomôže veľa ženám, aj tým starším. Čítať viac
Marika
Neoverený nákup
14.6.2021
Kniha Žena snov sa mi veľmi páčila a Michal v nej veľmi výstižne popísal všetky tajomstvá, ale aj rady, ako má takáto žena vyzerať, ako sa má cítiť a ako to pôsobí na mužov. Hoci som v dlhodobom manželstve, uvedomila som si mnohé veci, ktoré som predtým nevnímala, nerobila, hlavne vo vzťahu k sebe... A čuduj sa svete: keď som postavila seba na prvé miesto, začala sa mať skutočne rada so všetkými prednosťami aj nedokonalosťami, začali sa diať "zázraky".
Takže túto knihu určite odporúčam všetkým ženám, nielen tým, ktoré si hľadajú chlapa, alebo boli už niekoľkokrát klamané vo vzťahoch.
Čítať viac

Vydavateľstvo Magnet na ženy

Čítať viac

„Rozdiel medzi románom so šťastným koncom a románom bez neho tkvie iba v tom, kedy autor prestane rozprávať príbeh. “