Princess at Heart - Connie Glynn, Penguin Books, 2022

10,95 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Princess at Heart - Connie Glynn, Penguin Books, 2022
Princess at Heart - Connie Glynn, Penguin Books, 2022

Princess at Heart

Return to the magical world of The Rosewood Chronicles in the fourth instalment of this gorgeous series for fans of The Princess Diaries and Harry Potter.... Čítať viac

4. diel série
The Rosewood Chronicles
Vydavateľstvo
Penguin Books, 2022
336 strán
5-6 hodín čítania

Return to the magical world of The Rosewood Chronicles in the fourth instalment of this gorgeous series for fans of The Princess Diaries and Harry Potter.... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

10,95 €

Na sklade 2 ks
  • Osobný odber 28. 5.
  • Na vašej adrese 28. 5.

Osobný odber

Kníhkupectvá
28. 5.
balíkovo
28. 5.
AlzaBox
28. 5.
Packeta
28. 5.
Slovenská pošta
(na poštu)
28. 5.
BalíkoBOX
28. 5.

Doručenie na adresu

Kuriér Packeta HD
28. 5.
Kuriér GLS
28. 5.
Slovenská pošta
(na adresu)
28. 5.
Ďalšie knižné vydania (2)
Princess at Heart - Connie Glynn, Penguin Books, 2021
Brožovaná väzba
Angličtina, 2021
Vypredané

Zápisky z Rosewoodu: Princezna celým srdcem - Connie Glynn, Connie Glynn (ilustrátor), Nakladatelství Fragment, 2021
Pevná väzba s prebalom
Čeština, 2021
Na sklade 1 ks

13,99 €

Naši škriatkovia odporúčajú

David Walliams: Najhoršie príšery na svete. Slovart, 2024
Princess at Heart - Connie Glynn, Penguin Books, 2022
10,95 €

Viac o knihe

Return to the magical world of The Rosewood Chronicles in the fourth instalment of this gorgeous series for fans of The Princess Diaries and Harry Potter.

Ellie is a rebellious princess hiding her real identity. Lottie is her Portman, acting as the princess for the public to shield Ellie from scrutiny. Jamie is Ellie's Partizan, a lifelong bodyguard sworn to protect the princess at any cost. Lottie, Ellie and Jamie are back for another year at Rosewood - but nothing will ever be the same again. They're still reeling from their discovery that someone rather close to home is leader of Leviathan - the group determined to take the princess down at any cost. Together they must piece together clues to Leviathan's evil plans. But this is far from simple - especially as an undercover Leviathan agent is in their midst. Friendships are at stake, families must be reunited and hearts are at risk of breaking.
Čítať viac
Počet strán
336
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
129×198 mm
Hmotnosť
232 g
ISBN
9780241458372
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1558505
Štýl
romantický
Jazyk
angličtina
Pôvod
Spojené kráľovstvo
4. diel série
The Rosewood Chronicles
Vydavateľstvo
Penguin Books
Pre koho
young adult, pre dievčatá
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

7 hodnotení

4
1
1
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Danielka kosturiakova
Overený nákup
14.4.2022
zachránila celú sériu
prvý diel série rosewoodska kronika som dostala ako narodeninový darček..
uprimne som neverila, že by sa mi takato kniha niekedy mohla páčiť, no naozaj ma prekvapila. teda aspon vtedy
od citania prveho dielu uplynuli už tri roky a ked som si ho precitala teraz, bol pre mna miernym sklamaním. to však nemožem povedať o štvrtej časti do ktorej som sa uplne zamilovala. kniha ma hned vtiahla do deja a precitala som ju za dva dni. užasné rozuzlenia ktoré som síce odhalila pár strán dopredu, no to mi vobec nevadilo.. odporucam :)
Čítať viac
Darina Pinterová
Neoverený nákup
8.5.2022
Bola by som veľmi rada keby je to konečne aj v slovenčine ale stále nič Čítať viac

„Ať jsou bohové kdokoli, nejsou to žádní blbci. Naše posedlost slávou v nich určite vzbudzuje zároveň smích i úžas.“

Příliš blízko jatek - Charles Bukowski, 2012
Příliš blízko jatek
Charles Bukowski