The Life-changing Magic of Tidying - Marie Kondo, Random House, 2014

18,06 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
The Life-changing Magic of Tidying - Marie Kondo, Random House, 2014
The Life-changing Magic of Tidying - Marie Kondo, Random House, 2014

The Life-changing Magic of Tidying

A Simple, Effective Way to Banish Clutter Forever

Transform your home into a permanently clear and clutter-free space with the incredible KonMari Method. Japan's expert declutterer and professional cleaner Marie Kondo will help... Čítať viac

Vydavateľstvo
Random House, 2014
Počet strán
246 256

Transform your home into a permanently clear and clutter-free space with the incredible KonMari Method. Japan's expert declutterer and professional cleaner Marie Kondo will help you tidy your rooms once and for all ... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina
18,95 €

18,06 €

-5 %
Na objednávku
Dodanie môže trvať viac ako 30 dní

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Ako zemepána Vymletého spravodlivosť zomlela - Branislav Jobus, Slovart, 2024
The Life-changing Magic of Tidying - Marie Kondo, Random House, 2014
18,06 €

Viac o knihe

Transform your home into a permanently clear and clutter-free space with the incredible KonMari Method. Japan's expert declutterer and professional cleaner Marie Kondo will help you tidy your rooms once and for all with her inspirational step-by-step method. The key to successful tidying is to tackle your home in the correct order, to keep only the things you really love and to do it all at once - and quickly. After that for the rest of your life you only need to choose what to keep and what to discard. The KonMari Method will not just transform your space. Once you have your house in order you will find that your whole life will change. You can feel more confident, you can become more successful, and you can have the energy and motivation to create the life you want. You will also have the courage to move on from the negative aspects of your life: you can recognise and finish a bad relationship; you can stop feeling anxious; you can finally lose weight. Marie Kondo's method is based on a 'once-cleaned, never-messy-again' approach. If you think that such a thing is impossible then you should definitely read this compelling book.
Čítať viac
Počet strán
246 256
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
134×196 mm
Hmotnosť
255 g
ISBN
9780091955106
Rok vydania
2014
Naše katalógové číslo
203453
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Random House
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
The Life-changing Magic of Tidying - Marie Kondo, Random House, 2014
Sila prítomného okamihu (kolekcia) - Eckhart Tolle, Eastone Books
36,10 €
Ušetríte 2,83 €

Hodnotenia

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Soňa
Neoverený nákup
15.11.2020
Life-changing
Veľmi dobrá kniha, moje reálne hodnotenie je 6/5 hviezdičiek.

Kniha však nie je ani tak moc o upratovaní ako si ho bežne predstavíme - čo a ako kam uložiť, ako veci skladovať a pod. Skôr je to návod ako sa zbaviť vecí, ktoré už nepotrebujeme/nechceme, ale napriek tomu ich doma máme. Aj keď sa to môže zdať jednoduché, "veď to len vyhodím a idem ďalej", je množstvo vecí, ktoré sa nám vyhadzujú ťažie ako iné (dary, spomienkové predmety...), napriek tomu, že ich vyhodiť chceme.

Ja som sa o tejto knihe dopočula od kamarátky, takže som vedela približne, čo idem čítať, ale chápem, ak bol niekto prekvapený tým, že nečítal o ukladaní vecí.

Každopádne, kniha sa mi nesmierne páčila a odporúčam ju každému, kto nie je spokojný vo svojom domove. Veľmi mi pomohlo, keď som implementovala KonMari metódu do svojho života. Ešte som ani zďaleka neskončila s triedením, ale už teraz sa cítim lepšie.
Čítať viac
2.8.2020
Upratovanie je iba nástroj, nie cieľ
Marie hovorí o troch kategóriách ľudí, ktorí potrebujú pomôcť s poriadkom okolo seba: "nedokážem-to-vyhodiť", "nedokážem-to-vrátiť-na-svoje-miesto" a "kombiácia-oboch". Keďže sa viem zaradiť niekde medzi ne, je táto kniha pre mňa. Nie to kniha o umývaní okien alebo dlážky - je to kniha o odstraňovaní nepotrebných vecí z nášho životného priestoru a s tým súvisiacich zmien v životnom pocite. Mnohí to robia automaticky, nepotrebujú radu od Marie, ale aj podľa množstva predaných výtlačkov vidieť, že mnohí potrebujú nakopnúť. Nedozviete sa niečo, čo by ste netušili už predtým - jasné, že viete, čo treba urobiť, no doteraz ste sa neodhodlali. S Marie to konečne dáte. Mňa sa páčila krátka séria na Netflixe, kde Marie Kondo osobne pomáha zopár ľuďom so zmenou ich domova. A pravidlo "nechajte si len, veci, ktoré potrebujete alebo ktoré vo vás vyvolávajú radosť (Does it spark joy?)" tam odznie niekoľkokrát. Znie to jednoducho, ale samozrejme, pre niekoho to také jednoduché nie je. Preto táto kniha nie je len o upratovaní, ale aj o životnej filozofii, harmónii a vyrovnanosti. Tak drobnučká, skromná Marie Kondo aj pôsobí, krehká Japonka, ktorá pripomína, že si treba vážiť maličkosti okolo seba, ďakovať veciam, že nás sprevádzali, ale aj povedať im zbohom a poslať ich preč zo svojho životného priestoru, posunúť ich - a seba tiež - ďalej. Čítať viac

Kúpte spolu
The Life-changing Magic of Tidying - Marie Kondo, Random House, 2014
Sila prítomného okamihu (kolekcia) - Eckhart Tolle, Eastone Books
36,10 €
Ušetríte 2,83 €

„Úspech môžeme dosiahnuť buď tým, že sa usilujeme o naplnenie očakávaní, alebo tým, že meníme naše očakávania.“