Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Príťažlivosť
E-kniha

Kniha Príťažlivosť nie je len ďalšia kniha o tom "ako zbaliť ženu”. NIE je to o balení žien - aj keď princípy a metódy z tejto knihy ti pomôžu zbaliť VIAC žien ako ktorákoľvek... Čítať viac

4,0 127 hodnotení
Vydavateľstvo
Magnet na ženy
Počet strán
230

Kniha Príťažlivosť nie je len ďalšia kniha o tom "ako zbaliť ženu”. NIE je to o balení žien - aj keď princípy a metódy z tejto knihy ti pomôžu zbaliť VIAC žien ako ktorákoľvek technika či trik, ktoré si doteraz skúšal... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Kniha Príťažlivosť nie je len ďalšia kniha o tom ""ako zbaliť ženu”.

NIE je to o balení žien - aj keď princípy a metódy z tejto knihy ti pomôžu zbaliť VIAC žien ako ktorákoľvek technika či trik, ktoré si doteraz skúšal.
NIE je to o dostávaní žien do postele - aj keď si vďaka spomenutým princípom a metódam bude chcieť s tebou užiť viac žien, ako si si doteraz vedel predstaviť.

Príťažlivosť je tá tajná ingrediencia, ktorá chýba väčšine dnešných chlapov. Je to tá ""iskra"" či ""chémia"", ktorú ženy tak zúfalo hľadajú a potrebujú. Vďaka nej bude pre teba možné získať kamarátku, po ktorej už tak dlho túžiš, ale pomôže ti aj v tom, aby ťa ženy od prvého momentu, ako sa spoznáte, vnímali v úplne inom svetle. A to najlepšie na tom je, že k tomu, aby si bol pre ženy príťažlivý, nepotrebuješ mať milióny na účte, bavoráka v garáži, kocky na bruchu a dokonca ani výzor Taliana. V tomto momente máš vo svojich rukách tie najlepšie koncepty vytvárania osobnej príťažlivosti, ktoré dokážu z teba spraviť Magnet pre ženy.
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

127 hodnotení

83
7
8
6
22

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Martin
Neoverený nákup
5
8.6.2019
Nenormálne výborné rady v tejto a aj ostatných dvoch knihách, strašne veľa ma to naučilo ako pristupovať k ženám a hlavne ich zbaliť, a ako rozvíjať seba samého, teraz vidím koľko chýb som robil pri ženách.
Čítať viac
Jaro
Neoverený nákup
1
27.3.2017
Kupil som si tuto knihu ale su tam kadejake divne opisy ktore s príťažlivosť naozajstneho chlapa nemaju nic spoločné, su tam nejake zaujimavosti to ano ale inak to nema pridanu hodnotu. Mam pocit ze sa roztrhlo vrece s autormi/blogermi bez skúseností ktorý si povedali ze skúsia napisat knihu a odovzdať to čo si prečítali vo fórach.
Čítať viac
Tomáš Mičenec
Overený nákup
6.1.2023
Nerobiť to, čo robí väčšina chlapov.
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Nevedomá nespôsobilosť, to je stav, keď ani nevieš, že niečo nevieš.

Povedal som jej, čo k nej cítim a ona mi dala košom? Aha! Asi by som to nemal hovoriť. Písať jej ešte v ten deň po stretnutí a ďakovať jej za stretnutie ju odradí. Stačí začať robiť veci inak a ona začne premýšlať prečo. Prečo mi nenapíše, nepáčim sa mu? Čím viac som sa zameriaval na seba a menej na ženy, tým mali ženy o mňa väčší záujem. Je to na hlavu postavené, ale je to tak. Ženy ťa chcú viac, keď ich nechceš. Nedostupnosť je príťažlivá. Väčší zmysel má sústrediť sa na viaceré ženy.

Nájsť svoj zmysel, poslanie a ísť si za tým.
Je sranda, že vždy, keď sa snažíš nejakú ženu zaujať, tak práve vtedy ju nezaujmeš.

Už od začiatku žena musí z teba cítiť, že ju nepotrebuješ k tomu, aby si bol šťastný. Keď máš svoj vlastný život, ktorý miluješ, ktorému sa venuješ a ktorý zveľaďuješ, vtedy si pre ženy zaujímavý aj ako potencionálny partner.

Akonáhle sa prichytíš pri tom, ako si v duchu hovoríš napríklad “ ja to nezvládnem“, tak povedz svojej mysli ráznym hlasom: „DRŽ HUBU!“ Nie je dôležité, čo si o tebe myslia ostatní. Dôležité je, čo si o sebe myslíš ty sám. Rob veci, z ktorých máš strach a strach pominie. Cesta do vzťahu vedie najprv cez posteľ. Najprv sex, potom vzťah. Musí ťa vnímať ako milenca, nie priateľa.

K dobrým chlapom sa chodia ženy vyplakať, no k tým zlým vyspať. Začni sa jej dotýkať od prvého momentu, ako sa spoznáte, a už nikdy nebudeš musieť riešiť, či ju môžeš pobozkať.

Ak ti príliš záleží na žene, ktorá je iná ako ostatné, nechci ju, tak ako tie, ktoré ťa nepriťahujú. Čo ti odporúčam je, aby si ju každej žene pristupoval s počiatočným nezaújmom.

Ak sústredíš svoju pozornosť iba na jednu ženu, máš vážny problém. Volá sa nedostatok iných možností... Venuj svoju pozornosť piatim ženám. Staneš sa viac hodnotným.

Cez činy ju miluješ, ale cez slová sa o ňu nezaujímaš; nedáva to zmysel. Bude ťa mať plnú hlavu. Pokiaľ ju budeš chcieť viac ako ona teba, bude sa cítiť podvedená. Nikdy nebuď istota. Kedykoľvek ťa môže stratiť. Nemusíš hovoriť nič...
Čítať viac
Michal
Neoverený nákup
29.8.2022
Kto je cieľová skupina?
Som v polke knihy, a snažím sa prísť na to pre koho je určená. Zatiaľ sa mi zdá že pre nezadaných puberťákov alebo chlapov ktorí hľadajú vzťah. Ale čo ak mám okolo 50, doma ženu a 3 deti, a chcem si všeobecne zvýšiť príťažlivosť, nech mám napríklad aj doma väčšiu hodnotu? Táto kniha asi nie správna cesta, lebo píše o nekonečnom randení, ťahaní žien do postele, a toto sa ťažko realizuje ak nechcem práve rozbíjať rodinu.
Každopádne, plánujem ju dočítať a vybrať si z nej najlepšie myšlienky.
Čítať viac
Aureus
Neoverený nákup
16.2.2022
škoda času
Pán Kopecký pozliepal dohromady veci, ktoré nájdete na internete zdarma, niečo plagiarizoval a výsledok vydal ako knihu pod svojím menom.
Nepoznám nikoho, komu by jeho (a akákoľvek iná takáto) kniha pomohla zbaliť ženu, zvlášť keď túto ženu prezentuje ako nejaký produkt. Cieľovku ale zjavne pozná dobre a profituje na jej zúfalstve .
Mimochodom, drahý autor, reagovať na komentáre čitateľov v snahe "obhájiť" sa je fakt úbohé a knihe to na kvalite rozhodne nepridáva.
Čítať viac
Patrik
Neoverený nákup
12.12.2019
Shit
Ľudia... ak chcete kvalitnú knihu zameranú na vzťahy, kúpte si knihu od Johna Graya Muži sú z Marsu a ženy z Venuše - tá kniha mi otvorila oči. Tento paskvil je aj na ulozto v pdf a je to shit. Autor len odpísal veci z anglických Pick up artist blogov a vydal to ako "bestseller" - Michal je úžasný marketér, lebo sem priniesol knihu aká tu nebola dovtedy a videl príležitosť, no je mizerný učiteľ vzťahov... Pozrite si jeho "expertné" rady v Neskoro večer u Marcina a spravte si názor sami :) A odporúčam aj knihy od Allana a Barbary Peasovcov :) čítajte celosvetové bestsellery overené časom a nie tieto marketingové zlátaniny... :) Čítať viac
Martin
Neoverený nákup
8.6.2019
Príťažlivosť
Nenormálne výborné rady v tejto a aj ostatných dvoch knihách, strašne veľa ma to naučilo ako pristupovať k ženám a hlavne ich zbaliť, a ako rozvíjať seba samého, teraz vidím koľko chýb som robil pri ženách. Čítať viac
Luky
Neoverený nákup
20.5.2019
Kniha mi bola doporučená ako ,,must have,, Z môjho pohľadu sa jedná o klasický self-improvement poňatý trošku inak. Takže je na každom, kto si ju prečíta, čo si z nej zoberie a zavedie do svojho bežného života. Kniha sa veľmi ľahko číta, podstatné veci sa stále a stále a stále pripomínajú, aby to pochopil aj debil. Čím viac som pokročil v knihe ďalej, tým viac v mojich očiach strácala na hodnote. Každopádne treba skúsiť. Verím že ľuďom s problematickým vzťahovým životom, alebo menšou sebadôverou dokáže ukázať cestu a pomôcť. Projekt využíva overené schémy, ako mnoho iných motivátorov, koučov, lídrov, guru a pod... chytia ťa a následne robia šikovne kroky aby si ostal.... veľmi prepracovaný systém, ako business plan projekt hodnotím 10/10. Čítať viac
Ján
Neoverený nákup
28.1.2019
Kniha Príťažlivosť
Zdravím všetkých! Pustil som sa do čítania tejto zaujímavej knihy. Poviem Vám že kniha je skvelá a ešte som sa dostal len do polovice a to len za pár hodín počas dvoch dní. Ta kniha má natoľko uchvátila že určite si zakupim aj ďalšie knihy od Michala Kopeckeho. A tie negatívne recenzie nad tým sa ja musím len zasmiať osobne nič proti tým názorom nemám ale kto na sebe nemaka a nerobí všetko preto aby bol v tomto prípade u žien úspešný aj vďaka radám z tejto knihy. A napokon medzi tými ženami chceme nájsť každý tu jednu výnimočnú pre seba. Takže odporúčam túto knihu prečítať a utvoriť si svoj pohľad na danú vec. Kvalitné ženy sú aj na Slovensku len nemajú čas na fnukačov. Takže odporúčam prečítať túto knihu a hlavne aplikovať do praxe. Čítať viac
Vladimír
Neoverený nákup
9.11.2018
Túto knihu som začal čítať po vypočutí audioknihy "Cesta pravého muže". Veľa vecí z tejto audioknihy mi začalo dávať zmysel až po prečítaní pár kapitol z knihy "Príťažlivosť". V tejto audioknihe bola napríklad poznámka že žena sa najprv musí stretnúť s mužovou temnou tvárou až potom s tou dobrou. Bez tohoto nemôže partnerský vzťah/láska medzi nimi vzniknúť. Toto som v tej audioknihe nechápal, kým som neprišiel na kapitolu 80/20, kde je to krásne vysvetlené. Čítať viac
Marek Domanický
Neoverený nákup
2.11.2018
Kniha je všeobecná, nevystihujúca slovenské pomery
Stotožňujem sa s komentárom nižšie. Kniha je podľa mňa len súbor recyklovaných myšlienok, ktoré už dávno boli napísané. Zbytočne glorifikuje ženy a nepoukáže na dôležitosť faktu, že aj ženy by mali na sebe pracovať po stránke finančnej aj mentálnej. Bohužiaľ autor to doslova odflákol. Namiesto toho, aby spravil solídny research a jeho výstupom by bola kniha "ako to funguje na Slovensku" s prihliadnutím na lokálne myslenie a javy, len opísal americké poučky miestnych PUAS. Mentalita je samozrejme odlišná, slovenské baby sú konzervatívnejšie, menej akčné a menej si užívajú, skôr sa vydávajú a menej participujú na interakcií. V zahraničí je bežné, že vám žena napíše ako prvá. Na Slovensku čakajú a sú v pozícií akýchsi hodnotiteľov, ktorých uchádzač je vtipnejší a hodnotnejší, tomu sa ozvem. Žijeme v krajine, kde najpodstatnejšie 2 faktory sú peniaze a sociálny status pri úspechu s peknými a mladými ženami. Žiadne frázy, oblečenie ani zmena kaderníka dlhodobo nepomôže. Len reálne výsledky. Najviac ma irituje však, že naše baby nie sú emancipovanejšie a očakávajú, že chlap spraví za ne takmer všetko. Koľko mladých báb má vlastné auto alebo bývanie? Autor chcel zjavne len zarobiť lebo knihy tohoto charakteru tu chýbajú. Čítať viac
TPal
Neoverený nákup
2.2.2019
Kde v zahraničí píší hodnotné slečny jako první? Já právě slyšel, že v Čechách a na Slovensku je to se sváděním slečen snadné. Čítať viac

Vydavateľstvo Magnet na ženy

Čítať viac

„Sú chvíle, na ktoré človek len tak nezabudne, ostrým večným perom sa mu zapíšu na stránky pamäti a vryjú do srdca, odkiaľ ich nik nevymaže.“

Potulky s Charleym - John Steinbeck, 2020
Potulky s Charleym
John Steinbeck