Audiokniha
Konec manipulace - David Gruber, David Gruber - TECHNIKY DUŠEVNÍ PRÁCE, 2020
Audiokniha
Audiokniha
Konec manipulace - David Gruber, David Gruber - TECHNIKY DUŠEVNÍ PRÁCE, 2020
Audiokniha

Konec manipulace
Audiokniha

Tak jako by byl v oboru medicíny bombou univerzální lék na rakovinu, tak může být v oboru komunikační psychologie bombou univerzální lék na rakovinu mezilidských vztahů, na... Čítať viac

Vydavateľstvo
David Gruber - TECHNIKY DUŠEVNÍ PRÁCE, 2020
Interpret
Dĺžka
3:22

Tak jako by byl v oboru medicíny bombou univerzální lék na rakovinu, tak může být v oboru komunikační psychologie bombou univerzální lék na rakovinu mezilidských vztahů, na rakovinu mezilidské komunikace: Na manipulaci, na fake news, na arg Čítať viac

  • MP3 na stiahnutie
  • Čeština

12,20 €

Ihneď na stiahnutie

Naši škriatkovia odporúčajú

Konec manipulace - David Gruber, David Gruber - TECHNIKY DUŠEVNÍ PRÁCE, 2020
Audiokniha
12,20 €

Viac o audioknihe

Tak jako by byl v oboru medicíny bombou univerzální lék na rakovinu, tak může být v oboru komunikační psychologie bombou univerzální lék na rakovinu mezilidských vztahů, na rakovinu mezilidské komunikace: Na manipulaci, na fake news, na argumentační klamy, na argumentační fauly, na špatné argumenty, na záludy, na zlé argumenty, na kunstgriffy, na figury, na demagogii… či jak ještě jinak se tyto komunikační podpásovky v různých pramenech nazývají.
Abychom se nezahrabali v pojmech, budeme tomu všemu říkat triky. Řečnické triky. Na všechny typy rakoviny univerzální lék sice ještě objeven není, ale na všechny řečnické triky už definitivní optimální terapie, optimální obrana objevena je. Dozvíte se o ní vše potřebné v této audioknize.
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila audiokniha vám?

„Never hviezdam, že nám svietia, never slnku jeho smer, never pravde, čo lož splieta, iba mojej láske ver!“

Hamlet - William Shakespeare, 2006
Hamlet
William Shakespeare