Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Dvojčatá (Jean-Claude Pons a René Frydman). SOFA
Kniha: Dvojčatá (Jean-Claude Pons a René Frydman). SOFA

Dvojčatá

Termín "gemelológia", ktorý vznikol v roku 1952 zaviedol Luigi Gedda, označuje náuku o dvojčatách. Čítať viac

Vydavateľstvo
SOFA
Počet strán
160

Termín "gemelológia", ktorý vznikol v roku 1952 zaviedol Luigi Gedda, označuje náuku o dvojčatách. Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 34 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Neprehliadnite. Temný triler Stephena Kinga. Nikdy neuhni, Stephen King. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

 Termín "gemelológia", ktorý vznikol v roku 1952 zaviedol Luigi Gedda, označuje náuku o dvojčatách. Gemelológia je mnohodisciplinárnou vedou. Metóda skúmania dvojčiat vznikla v polovici 19. Storočia. Pri skúmaní jednovaječných dvojčiat, ktorých genetická výbava je identická s dvojvaječnými dvojčatami, objavili kľúč, umožňujúci diferencovať vplyv dedičnosti a životného prostredia na deti. Tento prvý výskum možno nazvať aj „dvojčatá v službách vedy“. V skutočnosti v metodológii vedy o dvojčatách dvojčatá nie sú stredobodom záujmu. Sú len prostriedkom, umožňujúcim vedcovi študovať ľudský druh ako celok.
Naše katalógové číslo
1563
Počet strán
160
Väzba
pevná väzba
Rozmer
120×160 mm
Hmotnosť
201 g
ISBN
8085752468
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
SOFA
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5
2
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Všetko, čo sa stane, sa stane. Všetko, čo pritom, ako sa stane, spôsobí, aby sa stalo niečo iné, spôsobí, aby sa stalo niečo iné. Všetko, čo pritom, ako sa stane, spôsobí, aby sa stalo znova, sa znova stane. Nemusí sa to však stať presne v tomto poradí.