Sensei ze Šambaly 3 - Anastasia Novych, Ibis, 2012

8,08 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Sensei ze Šambaly 3 - Anastasia Novych, Ibis, 2012
Sensei ze Šambaly 3 - Anastasia Novych, Ibis, 2012

Sensei ze Šambaly 3

3. diel série
Sensei ze Šambaly
Vydavateľstvo
Ibis, 2012
Počet strán
196
  • Brožovaná väzba
  • Čeština

8,08 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 1 – 5 dní

Dostupné v štyroch knižniciach. Požičať v knižnici

Šikmý kostel: Třetí díl - Karin Lednická, Bílá vrána, 2024

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější! Během prázdninového pobytu ve stanovém táboře se objeví velmi tajemný a bohatý návštěvník Ahriman. Jeho filozofie a životní postoje jsou naprosto odlišné od Senseiova myšlení. Obraz Ahrimana je ztělesněním přání, tužeb a hodnot, které převládají v současné společnosti. Zpočátku, když budete číst knihu, asi neporozumíte tomu, proč se odhaluji natolik utajené podrobnosti "obrácené" strany života, které zná jen velmi bohatá část lidstva. Když ale knihu dočtete, uvědomíte si, jak hluboký obsah vložila autorka do tohoto díla.
Čítať viac
Počet strán
196
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
212 g
ISBN
9788090479630
Rok vydania
2012
Naše katalógové číslo
129563
Jazyk
čeština
3. diel série
Sensei ze Šambaly
Vydavateľstvo
Ibis
Kategorizácia

„Láska nie je očarením dvoch pekných alebo vášnivých ľudí, ale rozhodnutím, prácou, dielom, nie ani pekných, ani mladých ľudí, dokonca iba jedného a možno nepekného a nemladého človeka, ktorý chce byť milovaný a milovať. Ten druhý a či druhá veľmi rád sa učí, dáva sa milovať, prv či neskôr pristane, poddá sa nám, začne nám odpovedať svojím jedinečným, prekvapujúcim, nadchýnajúcim spôsobom. Verte, drahá Jarmila, človek až žasne, aká neprebudenosť, nevzdelanosť vládne práve v láske. Starí to nevedia a mladým to nemá kto povedať.“

Honeymoon - Jana Beňová, 2015
Honeymoon
Jana Beňová