Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Čítaná
Kniha: Seven Novels (Jules Verne). Sterling, 2011
Čítaná
Kniha: Seven Novels (Jules Verne). Sterling, 2011

Seven Novels
Čítaná

Writing in France in the nineteenth century, Jules Verne was fascinated by adventure and exploration. Collecting "Five Weeks in a Balloon", "Around the World in Eighty Days", "A... Čítať viac

Vydavateľstvo
Sterling, 2011
1208 strán
22 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Writing in France in the nineteenth century, Jules Verne was fascinated by adventure and exploration. Collecting "Five Weeks in a Balloon", "Around the World in Eighty Days", "A Journey to the Center of the Earth", "From the Earth to the Moon", ... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Výborný stav
    Túto knihu sme vykúpili cez Knihovrátok a je vo výbornom stave.Rozdiel medzi touto knihou a novou by ste asi ani nespoznali. Knihu sme označili nálepkou, ktorá môže na niektorých obaloch zanechať stopy.
  • Angličtina
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Čítané knihy nám môžete poslať aj vy!

Pošlite nám svoje prečítané knihy a získajte poukážku na nákup.

Vyskúšať Knihovrátok

Naši škriatkovia odporúčajú

Trója padla, Odyseov najväčší boj sa začína. Kniha Odysea, Stephen Fry. Vydavateľstvo Tatran, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Writing in France in the nineteenth century, Jules Verne was fascinated by adventure and exploration. Collecting "Five Weeks in a Balloon", "Around the World in Eighty Days", "A Journey to the Center of the Earth", "From the Earth to the Moon", "Round the Moon", "Twenty-Thousand Leagues Under the Sea" and "The Mysterious Island", this omnibus offers a unique compilation of seven of Verne's Voyages, stories in which he extrapolated developing technology and invention into marvellous fiction. This volume offers readers a generous introduction to Jules Verne, whose books are as alive today as they were for readers new to the ideas expressed in them during his time.
Naše katalógové číslo
1989945
Originálny názov
Seven Novels
Počet strán
1208
Väzba
pevná väzba
Rozmer
165×240 mm
Hmotnosť
1755 g
Rok vydania
2011
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Sterling
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,0 / 5
0
0
2
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Overený nákup
26.3.2024
Některé klasiky jsou opravdu skvělé - Cesta okolo světa za 80 dní, nebo 20 000 mil pod mořem. Jiné jako Cesta okolo Měsíce, nebo Cesta na Měsíc jsou pro mě moc "technické" sci-fi, ale to je koneckonců to, co Verna proslavilo.
reagovať

Jules Verne

Jediné, čo som dostal od života zadarmo, boli ovčie kiahne. Na všetko ostatné som si poctivo zarobil vlastnými rukami.
Kniha: Mafiánska poprava? (Peter Šloser), 2019
Mafiánska poprava?
  • Peter Šloser