Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Submit (Sonnet). Coronet, 2024
Kniha: Submit (Sonnet). Coronet, 2024

Submit

The electrifying secret memoir of a submissive that everyone is talking about

This is the secret memoir of a submissive. A vivid, electric, stunning account of how one woman gets her kicks. It is all true. Čítať viac

Vydavateľstvo
Coronet, 2024
288 strán
5-6 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

This is the secret memoir of a submissive. A vivid, electric, stunning account of how one woman gets her kicks. It is all true. Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Angličtina
Cena: 23,74 €
U dodávateľa 4 ks
Posielame do 5 – 6 dní
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 5 – 6 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!

Naši škriatkovia odporúčajú

Vnútorný pokoj, Žite v prítomnosti. Kniha Umenie odpútania, Nick Trenton. Vydavateľstvo Grada, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

''A series of true episodes from Sonnet''s life as a sexual submissive . . . reveals a side to female sexuality that has been taboo - until now'' SUNDAY TIMES''The unfiltered and eye-opening book you''ve been waiting for'' COSMOPOLITAN''I was gripped. . . thought-provoking and hot!'' LALALALETMEEXPLAIN''Eye-opening, jaw-dropping and also inspiring'' MARIANNE POWERSonnet is a writer. She is a professional with a wide network of important contacts. She is athletic, creative and successful. She always remembers to send Christmas cards. Sonnet also likes to be caned. She likes to be humiliated. She likes to go into a room blindfolded with ten strangers and have them do whatever they want to her. Sonnet likes whatever you tell her she likes. This is an experience that can''t be missed - all we ask is that you submit...''An intense and unapologetically sex-positive self-portrait''KIRKUS REVIEWS

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Upiecť jablkový koláč nie je ťažké, ak má človek jablká, napísala Nina v jednej zo svojich básní, no najťažšie je vymyslieť to jablko.
Kniha: Inventúra (Erlend Loe), 2013
Inventúra
  • Erlend Loe