Najlepšia kniha o svojpomoci ( je tá, ktorú si napíšete sami ) - Vex King, Kaushal, Tatran, 2023

22,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Najlepšia kniha o svojpomoci ( je tá, ktorú si napíšete sami )

Denník

Obľúbený mentálny kouč Vex King, ktorý vo svojich knihách pomáha ľuďom nájsť cestu k sebaláske, k zmysluplným vzťahom a ku šťastiu, tentoraz prináša čitateľom spolu so svojou... Čítať viac

Vydavateľstvo
Tatran, 2023
Počet strán
288

Obľúbený mentálny kouč Vex King, ktorý vo svojich knihách pomáha ľuďom nájsť cestu k sebaláske, k zmysluplným vzťahom a ku šťastiu, tentoraz prináša čitateľom spolu so svojou manželkou Kaushal kľúč k naplnenému životu... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

22,90 €

Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Šikmý kostel: Třetí díl - Karin Lednická, Bílá vrána, 2024

Viac o knihe

Obľúbený mentálny kouč Vex King, ktorý vo svojich knihách pomáha ľuďom nájsť cestu k sebaláske, k zmysluplným vzťahom a ku šťastiu, tentoraz prináša čitateľom spolu so svojou manželkou Kaushal kľúč k naplnenému životu.

Najlepšia kniha o svojpomoci je úplne iná ako príručky, s ktorými ste sa stretli doteraz. Vďaka každodenným pozitívnym afirmáciám a terapeutickým aktivitám, ktoré povzbudzujú k sebareflexii, pozitívnemu mysleniu, zdravému vyjadrovaniu emócií a k sebaláske, získate neoceniteľnú podporu na ceste osobného rastu. Denník vás povedie k zdravšiemu vzťahu so sebou aj s inými a povzbudí vás, aby ste si prostredníctvom vlastných rozhodnutí utvárali svoj osud. Ste pripravení vydať sa na cestu sebapoznávania a stať sa najlepšou verziou samých seba?
Čítať viac
Originálny názov
The Greatest Self-Help Book (is the one written by you)
Počet strán
288
Väzba
pevná väzba
Rozmer
145×210 mm
Hmotnosť
673 g
ISBN
9788022214711
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1919065
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Spojené kráľovstvo
Vydavateľstvo
Tatran
Pre koho
pre dospelých
Účel knihy
motivačná
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Najlepšia kniha o svojpomoci ( je tá, ktorú si napíšete sami ) - Vex King, Kaushal, Tatran, 2023
Dobré vibrácie, dobrý život - Vex King, Tatran, 2021
36,07 €
Ušetríte 1,73 €

Hodnotenia

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Pre tých, čo chcú začať

Vo vzťahu k denníkom a k ich konzistentnému vypisovaniu som človek viacmenej "nedenníkový". Páči sa mi tá predstava, aj rád píšem, ale zriedkakedy viem o sebe povedať viac, než by obsiahla jedna veta. Stáva sa, že premýšľam nad všetkým naraz a nedokážem jednej veci prisúdiť väčší priestor a čas na jej rozvinutie. Vychádza mi z toho, že som povrchný človek a sám sa nepoznám, čím končí môj pokus o denníkové záznamy, lebo "nie som ten typ človeka".

Nuž ľudská hlúposť je vraj nekonečná, a teda moja (čo sa tohto týka) snáď ešte väčšia. Chcem výsledky bez námahy, chcem sa dostať na vrchol hory bez zdolania tých x-tisíc schodov, ktoré výstupu predchádzajú; a veľmi podobné to je aj s vypisovaním denníkov.

Tu však do hry vstupuje Najlepšia kniha o svojpomoci. Je štrukturovaná, pýta sa jasné otázky, je priestorovo obmedzená na pár viet, niekedy len pár slov. A to potrebujem, zamerať sa na to podstatné. Pýta sa ma, ako sa cítim, čo mi pripomína domov, kto a čo mi robí najväčšiu radosť a pod. Nechce odo mňa všetko naraz, pýta si to postupne, nenásilne a ja s ochotou odovzdávam iba toľko, čo mi tých pár riadkov dovolí.

Je to úžasný štart pre tých, ktorí nevedia, či má denníkovanie zmysel. K tomu už poviem len toľko, že je Juraj, ktorý existoval pred písaním tejto knihy, a je Juraj, ktorý existuje teraz; a iba jeden z nich si je sebou v mnohých ohľadoch istejší.

Lebo sa postupne spoznáva. :)

Čítať viac

Recenzie čitateľov


Autori

Čítať viac

Vydavateľstvo Tatran

Čítať viac
Kúpte spolu
Najlepšia kniha o svojpomoci ( je tá, ktorú si napíšete sami ) - Vex King, Kaushal, Tatran, 2023
Dobré vibrácie, dobrý život - Vex King, Tatran, 2021
36,07 €
Ušetríte 1,73 €

„Dáme si poriadne raňajky. To je lepšie ako všetky reči dokopy.“