Jediná šance
E-kniha

Na Elise, milou a nádhernou mladší sestru svého spoluhráče, bych neměl ani pomyslet, nemůžu si však pomoct. Po vítězství na hokejovém šampionátu jsme vzájemné flirtování... Čítať viac

1. diel série
Hot Jocks (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet, 2023
240 strán
3-4 hodiny čítania

Na Elise, milou a nádhernou mladší sestru svého spoluhráče, bych neměl ani pomyslet, nemůžu si však pomoct. Po vítězství na hokejovém šampionátu jsme vzájemné flirtování přenesli do ložnice… odkud hned ráno se studem utekla. Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

13,19 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Na Elise, milou a nádhernou mladší sestru svého spoluhráče, bych neměl ani pomyslet, nemůžu si však pomoct. Po vítězství na hokejovém šampionátu jsme vzájemné flirtování přenesli do ložnice… odkud hned ráno se studem utekla. Myslí si, že si naši společnou noc nepamatuju – každičkou vteřinu mám však vypálenou do mozku. Tři měsíce jsem se ji snažil vyhnat z hlavy, začínám se však smiřovat s tím, že už nikdy žádnou jinou chtít nebudu.
Čítať viac
Originálny názov
Playing for Keeps
Počet strán
240
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
2297975
Štýl
romantický
Jazyk
čeština
Preklad
Pôvod
Spojené štáty
1. diel série
Hot Jocks (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet
Pre koho
new adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,0 / 5

11 hodnotení

2
2
1
6
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Radka
Neoverený nákup
10.1.2024
Skvelá kniha
Tak toto bola jazda. Od začiatku knihy až po koniec.
Hokejový tím plný sexuchtivých chlapov, kopec fanyniek, ktoré by boli najradšej, keby práve do nich títo hokejisti skórovali.
Boli teda pasáže, kde sa mi rozum pozastavoval. Ale inak super.
Dvaja priatelia sa rozhodnú, že im stačí len kamarátstvo s výhodami. No len nie vždy sa to podarí. Hlavne vtedy nie, ak sa do toho zapletie láska. A ak by potenciálny vzťah mohol pokaziť nielen ich priateľstvo, ale i priateľstvo dvoch najlepších kamarátov...
Stojí to za to obetovať láske priateľstvo alebo radšej obetovať lásku priateľstvu?

Určite to stálo za prečítanie ;)
Čítať viac
27.12.2023
Ďalšia kniha z hokejového prostredia, takže som si ju nemohla nechať ujsť. Len škoda, že táto kniha bola taký slabší odvar a nejako ma vôbec neuchvátila. Mne tam chýbalo viac všetkého.


Príbeh ponúka známe klišé sestra najlepšieho kamaráta, tieto klišé mi nevadia, ak ich autor vie dobre podať, ale toto bolo ako z rýchlika. Elise a Justin sa poznajú od detstva a sú dobrí kamaráti, čo je aj v príbehu niekoľkokrát zmienené, ale mne prišlo, že ich vzťah ide hneď zhurta. Z kamarátov hneď milenci. Chýbal tam nejaký medzikrok medzi nimi.

Ak mám pravdu povedať hlavné postavy mi nesadli. Veľakrát mi prišlo ich správanie či zmýšľanie až detinské, čo mi potvrdilo niekoľko situácií v knihe, mala som pocit, že čítam o tínedžeroch. Ani som nezaregistrovala ten moment, kedy nastal pre nich ten osudový okamih. Všetko to bolo tak rýchle.

Čo mi značne kazilo zážitok z čítania boli nedkončené veci v knihe, ktoré autorka naznačila a nejako upadli do zabudnutia. Napríklad Justinova rodina, ktorej sa v podstate vyhýbal, ja by som o tom chcela vedieť viac, ale autorka to spomenula skôr vo všeobecnosti a viac sa tomu nevenovala. Takže som sa dozvedala len hlavný dôvod a nič viac.

Čo sa mi zas páčilo bolo, ako sa z typického playboya stal verný muž, tu bolo pekne ukázané, ako si ľudia škatuľkujú čkoveka, aj keď ho skutočne nepoznajú. V knihe je väčšinu času množstvo intímnych scén, síce veľakrát na úkor deja, ale aspoň boli dobre spracované. Na celom príbehu ma zaujali vedľajšie postavy Owen a Becca, na ich príbeh sa teším, títo dvaja ma v príbehu veľmi bavili a som zvedavá na ich osud.
Čítať viac
Eva Hrivnáková
Overený nákup
16.12.2023
Motív je celkom fajn, ale slabo rozpracovaný, maximálne povrchný, tak na úrovni Romanca Harlequin. Chcela som niečo viac, tak som len zaplatila viac. Čítať viac

Vydavateľstvo Baronet

Čítať viac

„Knihy by mali byť tam, kde si ich budú najviac vážiť, a nie ležať zaprášené na zabudnutej polici, nemyslíš? “

Brisingr - Christopher Paolini, 2009
Brisingr
Christopher Paolini