Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Modernisté (Martin Hilský). Torst, 2001
Kniha: Modernisté (Martin Hilský). Torst, 2001

Modernisté

Poprvé u nás mají čtenáři možnost seznámit se obšírně s tím, co je to modernismus v anglické literatuře, především v díle J. Joyce, V. Woolfové, T. S. Eliota a D. H. Lawrence. Čítať viac

Vydavateľstvo
Torst, 2001
272 strán
5 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Poprvé u nás mají čtenáři možnost seznámit se obšírně s tím, co je to modernismus v anglické literatuře, především v díle J. Joyce, V. Woolfové, T. S. Eliota a D. H. Lawrence. Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Čeština
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 9 knižniciach. Požičať v knižnici

Ďalšie knižné vydania
  • Kniha: Modernisté (Martin Hilský). Argo, 2017
    Pevná väzba
    Čeština, 2017
    Viac ako 30 dní
    Tento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.

    14,00 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Vnútorný pokoj, Žite v prítomnosti. Kniha Umenie odpútania, Nick Trenton. Vydavateľstvo Grada, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

 Poprvé u nás mají čtenáři možnost seznámit se obšírně s tím, co je to modernismus v anglické literatuře. Náš významný současný anglista v úvodním eseji objasňuje všechno, co vedlo ke vzniku velkého myšlenkového a estetického zvratu v anglické literatuře a podává jeho podrobnou charakteristiku. Následující čtyři eseje jsou portréty čtyř nejvýznamnějších modernistických autorů: Jamese Joyce, Virginie Woolfové, Thomase Stearnse Eliota a D. H. Lawrence. V závěrečné kapitole autor na základě studia nejmodernější odborné literatury vysvětluje netradiční formou vztah mezi modernismem a postmodernismem.
Naše katalógové číslo
4829
Počet strán
272
Väzba
pevná väzba
Rozmer
190×111 mm
ISBN
8085639408
Rok vydania
2001
Štýl
životopisný
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Torst
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Dážď netrvá večne a keď opäť zasvieti slnko, všetko sa bude ligotať.