Karcinóm prostaty - Ján Kliment, Michal Mego, Pavol Dubinský, Tlačiareň P+M, 2021

31,43 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Karcinóm prostaty - Ján Kliment, Michal Mego, Pavol Dubinský, Tlačiareň P+M, 2021
Karcinóm prostaty - Ján Kliment, Michal Mego, Pavol Dubinský, Tlačiareň P+M, 2021

Karcinóm prostaty

Pokroky v diagnostike a liečbe

Rakovina prostaty je v současné době ve většine evropských zemí jedním z nejčastejších nádorových onemocnění u mužů. Představuje závažný problém z pohledu medicínského,... Čítať viac

Vydavateľstvo
Tlačiareň P+M, 2021
Počet strán
307

Rakovina prostaty je v současné době ve většine evropských zemí jedním z nejčastejších nádorových onemocnění u mužů. Představuje závažný problém z pohledu medicínského, sociálniho i ekonomického. Karcinomu prostaty a jeho výzkumu... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

31,43 €

Na sklade 1 ks
Posielame ihneď

Dostupné v troch knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Karcinóm prostaty - Ján Kliment, Michal Mego, Pavol Dubinský, Tlačiareň P+M, 2021
31,43 €

Viac o knihe

Rakovina prostaty je v současné době ve většine evropských zemí jedním z nejčastejších nádorových onemocnění u mužů. Představuje závažný problém z pohledu medicínského, sociálniho i ekonomického. Karcinomu prostaty a jeho výzkumu jsou v současné době věnovány obrovské finanční prostředky i úsilí mnoha týmů. Výsledkem je nepřeberné množství informací, úpravy stávajících diagnostických a terapeutických postupů, ale i zcela nové léčebné metody. Jednoznačným trendem je individualizace přístupu, který musí vycházet z precizní diagnostiky a konkrétní klinické situace, a potřeba multidisciplinární spolupráce mezi urology, klinickými a radiačními onkology i dalšími specialisty.

Díky kolektivu autorů vedeném prof. Jánem Klimentem dostanou čtenáři do ruky vysoce aktuální, podrobný a přitom přehledný text věnující se všem aspektům diagnostiky a léčby karcinomu prostaty. Jsem si jist, že z monografie budou profitovat nejen jednotliví odborníci, ale v neposlední řadě i jejich pacienti.
Prof. MUDr. Marko Babjuk, CSc.


Karcinóm prostaty je závažným celospoločenským problémom vzhľadom na vysokú incidenciu tohto ochorenia. Vážnosť tejto diagnózy podnietila rozsiahly výskum, ktorý stále prináša nové poznatky. Prezen¬tácia nových poznatkov, ich správna interpretácia a zaradenie do klinickej praxe je potrebná a dôležitá pre optimálnu starostlivosť o pacientov s touto diagnózou.

Predložená kniha podáva komplexný prehľad súčasných vedomostí o diagnostike a liečbe karcinómu prostaty. Kolektív autorov, ktorý sa veľa rokov venuje tejto problematike, dokázal výstižne a prehľadne interpretovať výsledky výskumu pre klinickú prax. Obzvlášť oceňujem, že kniha je napísaná jasne a zrozumiteľne nielen pre onkourológov venujúcim sa tejto problematike, ale aj pre širokú lekársku verejnosť.
Doc. MUDr. Jozef Mardiak, CSc
Čítať viac
Počet strán
307
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
150×230 mm
Hmotnosť
644 g
ISBN
9788089694952
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1226635
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Tlačiareň P+M
Pre koho
pre lekárov
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

„Dáme si poriadne raňajky. To je lepšie ako všetky reči dokopy.“