Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
3

Radka Dorniaková

Murder mystery

Five Survive - Holly Jackson, Random House, 2022
4.5
Kniha sa čítala veľmi rýchlo, bola napínavá od začiatku. Postavy boli realistické a príjemné ( aj keď na niektoré ehm ehm som mala nervy). Bola fakt super, dúfam že bude aj ďalšia časť, kvôli koncu. Je trošku slabšia ako agggtm ale určite odporúčam prečítať.
Radka Dorniaková
Autorka kolekcie
22,95 €
Na objednávku
Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
The Agathas - Kathleen Glasgow, Liz Lawson, Oneworld, 2022

After falling from grace last summer, Agatha Christie-obsessed Alice Ogilvie needs to stay out of trouble. While smart and reclusive Iris Adams just wants to get the hell out of Castle Cove...

12,50 €
Na sklade 2 ks
Posielame ihneď
This Book Kills - Ravena Guron, Usborne, 2023

There's a murderer on the loose in an elite boarding school... But who is going to be next? This Book Kills is the YA thriller of 2023, perfect for fans of Holly Jackson and Karen McManus...

12,35 €
Na sklade 5 ks
Posielame ihneď
The Cheerleaders - Kara Thomas, Macmillan Children Books, 2020
Taká oddychovka, dej je príjemný ale trochu málo napínavý. Po prečítaní poslednej kapitoly by som potrebovala knihu aj z Ginninho pohľadu na celú situáciu.
Radka Dorniaková
Autorka kolekcie
11,44 €
Na sklade 2 ks
Posielame ihneď
Good Girl, Bad Blood - Holly Jackson, Electric Monkey, 2020
4.6

The highly-anticipated and brilliantly crafted crime-thriller sequel to the no.1 debut of 2019, A GOOD GIRL'S GUIDE TO MURDER...

12,95 €
Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď
As Good As Dead - Holly Jackson, HarperCollins, 2021
4.8

Pip Fitz-Amobi is haunted by the way her last investigation ended. Soon she'll be leaving for Cambridge University but then another case finds her... and this time it's all about Pip.

12,95 €
Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď
A Good Girl's Guide to Murder - Holly Jackson, Electric Monkey, 2019
4.7

A 2019 WHSmith Thumping Good Read selection. A debut YA crime thriller as addictive as Serial as compelling as Riverdale and as page-turning as One of Us Is Lying. The case is closed. Five years ago, schoolgirl Andie Bell was murdered by Sal Singh...

12,95 €
Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

„Celkom názorne som zistil, akú moc predstavuje pevná viera a aké jednoduché je vyvolať ju. Stačí, aby si ty vedel o niečo viac ako tí, čo majú veriť. Potom je ľahké robiť zázraky.“

Alamut - Vladimir Bartol, 2004
Alamut
Vladimir Bartol