Zoznámte sa s našimi Spriatelenými kníhkupectvami!

V Martinuse sa už roky snažíme spojiť ľudí s knihami, pretože dobrá knižka v správnom čase má moc zmeniť veľa vecí k lepšiemu. Na Slovensku je viacero kníhkupectiev, ktoré chápu túto výzvu podobne ako my. S viacerými z nich sme sa dohodli na spolupráci, aby si knižky ľahšie nachádzali svojich čitateľov aj v ďalších slovenských mestách.

Pozrite si celý zoznam kníhkupectiev Martinus a našich Spriatelených kníhkupectiev

Ste kníhkupectvo a chcete sa s nami spriateliť?

Pošlite nám e-mail na adresu b612@martinus.sk a my sa vám ozveme :)

Aké výhody vám prinesú Spriatelené kníhkupectvá?

Tieto kníhkupectvá samozrejme naďalej fungujú ako doteraz, okrem toho však ponúknu nové možnosti pre zákazníkov na stránke Martinus.sk. Predovšetkým máme na mysli Osobný odber v kníhkupectve a Rezerváciu knižky.

Rezervácia v kníhkupectve

Na stránke Martinus.sk vidíte, v ktorých kníhkupectvách sa nachádza vaša vytúžená knižka. Ak sa bojíte, že vás na výprave za ňou predbehne iný knihomoľ, môžete si ju nechať odložiť na 48 hodín, čo vám potvrdíme cez SMS. Táto možnosť sa teraz otvorila aj pre naše Spriatelené kníhkupectvá. Rezervujte si knižky na Martinus.sk, počkajte na SMSku a vyberte sa po svoje knižky! Len si nezabudnite skontrolovať otváracie hodiny, aby ste nezostali smutne stáť pred kníhkupectvom 😉

Osobný odber v kníhkupectve

Možno okolo našich kníhkupectiev chodievate bežne, a možno vám dobre padne zásadný dôvod, prečo nás navštíviť. Rozumieme tomu, máme kníhkupectvá tak radi, že v nich každý deň pracujeme! 😊 Aj preto máte možnosť nechať si svoju internetovú objednávku doručiť do ktoréhokoľvek Martinusu, kde si ju pohodlne vyzdvihnete.

Táto možnosť sa tiež rozrastá o Spriatelené kníhkupectvá, takže osobne sa môžete zastaviť po svoju objednávku aj v ktoromkoľvek z týchto kníhkupectiev. Prosím, povšimnite si aj niektoré obmedzenia – zatiaľ je možné použiť len platbu kartou vopred a naše Spriatelené kníhkupectvá nemajú technickú možnosť robiť na mieste zmenu v objednávke či prijať prípadnú reklamáciu. V takom prípade vám samozrejme zostávajú k dispozícii kontakty Martinusu.

Čo bude ďalej?

Táto spolupráca vznikla vďaka spoločnej láske ku knižkám. Teraz je našou úlohou uistiť sa, že dokáže fungovať dlhodobo, spoľahlivo a udržateľne a že prináša zákazníkom ďalšie otvorené dvere do knižných svetov. Veríme, že čoskoro sa rady Spriatelených kníhkupectiev rozrastú o ďalšie knihomoľské bašty! 😊

„Človek nesmie nenávidieť nič okrem večnosti.“

Žiadne umenie - Péter Esterházy, 2009
Žiadne umenie
Péter Esterházy