Grand Union - Zadie Smith, Inaque, 2024

Na tému alternatívna realita sci-fi

Použité filtre
Zrušiť filtre
Libertas: Vzorec času - Oliver Hunt, Art Floyd, 2018
Libertas: Vzorec času

Napadlo vám niekedy, že žijeme v obrovskom klame? Že všetky politické a mocenské boje sú len divadielko pre obyčajný ľud? Že v zákulisnom svete medzi sebou súperia obrovské nadnárodné organizácie vybavené zbraňami a technológiou, ktorú si...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,87 €
    Na sklade 1 ks
  • Čítanávýborný stav
    9,45 €
    Na sklade

Maják na severu - Natasha Pulley, Argo, 2023
Maják na severu 
CZ

Píše se rok 1900. Anglie padla. Londýn je průmyslovým centrem Francouzské republiky. Joe stojí na nádraží, na sobě má kvalitní plášť s podšívkou ze skotské kostky a nepamatuje si nic. Vůbec nic. Neví, kdo je, ani jak se tam ocitl...

  • Čítanávýborný stav
    23,78 €
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    27,07 €
    Na sklade 4 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    19,51 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Rabbits (český jazyk) - Terry Miles, Jota, 2022
Rabbits (český jazyk) 
CZ

Je běžný pracovní den. Když si dáte na chvilku pauzu, na hodinách je 4:44 odpoledne. Mrknete do e-mailové schránky, v níž máte 44 nepřečtených zpráv. Zděšeně si uvědomíte, že dnes je 4. dubna. A když jste pak v autě na cestě domů...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    22,54 €
    Na sklade 1 ks
  • Čítanávýborný stav
    21,91 €
    Na sklade

Rabbits 
CZ

Je běžný pracovní den. Když si dáte na chvilku pauzu, na hodinách je 4:44 odpoledne. Mrknete do e-mailové schránky, v níž máte 44 nepřečtených zpráv. Zděšeně si uvědomíte, že dnes je 4. dubna. A když jste pak v autě na cestě ...

  • E-knihaEPUBMOBI
    13,20 €
    Ihneď na stiahnutie

The Candy House - Jennifer Egan, Corsair, 2023
The Candy House 
EN

From one of the most dazzling and iconic writers of our time comes an electrifying, deeply moving novel about the quest for authenticity, privacy, and meaning in a world where our memories are no longer our own...

  • Knihabrožovaná väzba
    13,69 €
    Na sklade 2 ks

Temná hmota - Blake Crouch, Zelený kocúr, 2017
Temná hmota

Vo svete, v ktorom sa Jason zobudil, sa jeho život odvíja úplne inak ako v tom, v ktorom žil dovtedy. Jeho manželka nie je jeho manželkou. A ich syn sa nikdy nenarodil. A on nie je len taký hocijaký univerzitný profesor, ale oslavovaný génius...

  • Čítanávýborný stav
    15,50 €
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    Vypredané

The Kingdoms - Natasha Pulley, Bloomsbury, 2022
The Kingdoms 
EN

For fans of Matt Haig, Stuart Turton and Bridget Collins comes a sweeping historical adventure from the Sunday Times bestselling author of The Watchmaker of Filigree Street...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,39 €
    Viac ako 30 dní


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Láska je hmla a vzdych ju odveje. Láska je v oku iskra nádeje, ale aj more sĺz - tak čo chceš ešte? Láska je múdre šialenstvo, je z bied pomáhajúci liek, i prudký jed.“

Romeo a Júlia - William Shakespeare, 2006
Romeo a Júlia
William Shakespeare