EMMA Tornádo - Petra Olšáková
EMMA Tornádo
4,48 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
4,48 €

Bežná cena Bežne 4,70 €

Ušetríte 5%

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Hlavná hrdinka Emma dokáže svojím postojom nečakane spôsobovať zmeny v životoch iných ľudí - tak ako tornádo. Jej vnútorná sila a energia nebadane prenikajú pod kožu tých, čo to najmenej čakajú.

Po absolvovaní primerane šialenej puberty z nej vyrástla šarmantná žena, ktorá vie, čo od života chce a postupne odhaľuje tajomstvo svojho úspechu. Tkvie v jej slovách, činoch alebo v niečom úplne inom? Lilli, Emmina najlepšia kamarátka, je jej úplným opakom. Ako dokážu tieto dva živly spolu komunikovať, smiať sa a nachádzať odpovede na mnohé otázky? Ako môže toto priateľstvo vôbec existovať a v čom sa ukrýva jeho magické čaro?

Ak hľadáte niečo nové a trochu bláznivé, ak túžite po zmene v „šatníku“ svojho života, no každá vaša snaha o napredovanie doposiaľ skončila zlyhaním, potom je kniha Emma Tornádo práve pre vás. Zoberte nohy na plecia a vykročte za svojimi snami s rovnakým zanietením, ako to urobila Emma. Možno práve po prečítaní tejto knihy v sebe nájdete odhodlanie a odvahu zmeniť svoj život tak, ako ste po tom vždy túžili.
Čítaj viac
Kúpte spolu
EMMA Tornádo - Petra Olšáková
Alternauti - Peter Jelínek
8,77 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Enribook
Väzba
pevná väzba
ISBN
9788089948093
Naše katalógové číslo
452581
Hmotnosť
185 g
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
0
0
1

zuzu
1.1.2019
názor od zuzu
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Recenzia na knižku Emma Tornádo
Začnem písať zvláštne, jedna nemenovaná rakúska spisovateľka napísala knihu dejovo opačne. Zomrela v prvej vete a končila jej narodením. Aj táto kniha má taký postup.. Je bláznivá, dejovo nevedela som zaradiť, lebo ten rozhovor dvoch kamarátok je dej jednej osoby. Lebo splynutie deja je rozprávané jednou osobou, témy skáču z jednej na druhú, nerozvíja sa, je to spontánny rozhovor..nepovažujem to za negatívum a ani za pozitívum Mala som zmätujúce zmýšľanie ale keď som sa prečítala slogan koncových posledných strán došlo mi- ako je motto kofoly- keď miluješ, nie je čo riešiť, pochopila som, že autorka chce vyjadriť autobiografiu svojho života čiernym humorom, vlastnými názormi neovplyvniteľnými nikým a ničím. Jej pis je recesiou na knihy, kniha sa určite bude vytŕčať z iných kníh.. Je iná... Úsmevne a laicky sú vysvetlené názory na život. Dala by som na túto knihu inú obálku, ktorá by bola výstižnejšia k textu- recesnú fotku. A ak by sa pani autorka neurazila dala by som do tej knihy farebné obrázky, lebo tie sa tam určite hodia. Kniha nie je romantika, štýl zaradiť je ťažké, lebo je jedinečný- možno tento štýl v slovenskej beletrii nie je, aby som neklamala. Posledných pár strán sú úžasne a motivujúco napísané a v tom by som ťahala dalšiu knihu, lebo jej myšlienky vedia ovplyvniť myslenie iných. Viem, že autorka má krásne zmýšľanie na život a bola by škoda, keby ďalšia kniha sa rozvíjala touto cestou. Obdivujem jej čierny humor, je málo ľudí, čo vedia úprimne skladať slová a nedávať si servítku pred ústa. Pousmiala som sa na nejakých pasážach. Veľa zdaru do ďalšieho písania
Čítaj viac
8
19.12.2018
nevšedná a uletená
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Po dočítaní tejto knihy ma napadli dve slová: nevšedná a uletená.
Kniha je vhodná pre ženy / muži sa po prvej kapitole unudia/
Praktický formát / vojde do kabelky/ poteší čitateľky na cestách.
Romantická obálka trochu zavádza. Nejde o klasický romantický, či iný román. Kniha začína príhovorom k čitateľovi, pokračuje monológom hlavnej hrdinky Emmy a spontánne prechádza do "bláznivého" dialógu medzi Emmou a jej priateľkou Lilli.
Emma sa vrátila zo zahraničia plná poznatkov a autorka ju dáva do role "učiteľky". Lilli, ktorá sa nezmenila je jej "žiačkou". V dialógoch odznejú témy bežného charakteru ako raňajky, nákupy...ale aj filozofické úvahy o pokore, láske a zmysle života. Neviem, či to bol zámer autorky, ale je tu snaha o paralelný dialóg medzi autorom /učiteľ/ a čitateľkou /žiačka/. Teda, ak to čitateľka bude chcieť. "Kráčaj životom bez mapy, no maj ju pre každý prípad vždy vo vrecku."
Nerada škatuľkujem čokoľvek a kohokoľvek. Táto kniha je zmesou monológu a dialógu,pretkaná scenáristickými opismi a miestami /v dialógoch a v závere/ motivačnou literatúrou.
Ak máte odvahu a chuť skúsiť niečo iné, vezmite si ku káve túto knihu.
Kniha sa môže páčiť, alebo nemusí. " Skutočne slobodný človek nie je závislý od názorov iných ľudí. Vypočuje si ich. No konečné rozhodnutie urobí vždy podľa vlastnej intuície."
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
EMMA Tornádo - Petra Olšáková
Alternauti - Peter Jelínek
8,77 €

„Knihy sú najtichší a najvernejší priateľ, najdostupnejší a najmúdrejší radca a najtrpezlivejší učiteľ.“

Charles W. Eliot