Knihy
E-knihy

Super Size Me

FilmX

  Hollywood, 2004
  Výrobca
  Hollywood, 2004
  Réžia

  Prečo jsme tak tuční? Stačia dve slová: rýchle občerstvenie. Čo by sa stalo, keby sme konzumovali len stravu z rýchlych občerstvení počas celého mesiaca? Filmár Morgan Spurlock se vydáva na takú cestu a je to ta nejriskantnejšia púť jeho života...

  Čítaj viac

  4,39 €

  Bežná cena Bežne 4,61 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  4,39 €

  Viac o titule

  Prečo sme tak tuční? Stačia dve slová: rýchle občerstvenie. Čo by sa stalo, keby sme konzumovali len stravu z rýchlych občerstvení počas celého mesiaca? Filmár Morgan Spurlock se vydáva na takú cestu a je to ta nejriskantnejšia púť jeho života. Pravidlá? Tridsať dní nesmie jesť nič iného, iba ponuku jedál v McDonalds, stravovať se v tomto reťazci trikrát denne, musí si objednať všetko čo je v ponuke aspoň raz a musí si dať XXL menu, ak mu ho zamestnanci McDonalds ponúknu. Medzitým ako Spurlock prežúva pod zlatými oblúkmi, prechádza celú krajinu a rozpráva sa s množstvom odborníkov na rýchle občerstvenie, s obyčejnými ľudmi a navštěvuje školy, firmy a politikov. Spurlockova trýznivá hamburgerová dieta ho dovedie k fyzickej a citovej premene, která vás prinúti zamyslieť se nad objednávkou ďalšieho Big Macu. Super Size Me je film ponúkajúci nový pohľad na jeden z našich nejväčších národných zdravotných problémov, na obezitu.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Super Size Me - Morgan Spurlock
  38 - Dano Dangl, Lukáš Zednikovič
  11,05 €
  Ušetríte 0,55 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Originálny názov
  Super Size Me
  Herci
  Naše katalógové číslo
  89030
  Dĺžka
  117 min.
  Dabing
  anglický 5.1
   
  DVD obal
  Titulky
  české

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Kúpte spolu
  Super Size Me - Morgan Spurlock
  38 - Dano Dangl, Lukáš Zednikovič
  11,05 €
  Ušetríte 0,55 €

  „Čítanie kníh je väčší pôžitok než teplá komora a či dobrý pokrm.“

  Gutenberg