Plavba do sveta country -
Plavba do sveta country
29,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Plavba do sveta country

  LEGO, 2021
  Novinka
  Výrobca
  LEGO, 2021

  Naskočte na plávajúcu plť, tancujte na otočnom pódiu alebo zatvorte postavy do väzenia! Upravte účes svojich trollov milými doplnkami. Vetvoš v tom svojom dokonca dokáže ukrývať predmety...

  Čítaj viac

  29,99 €

  Posielame do 8 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Naskočte na plávajúcu plť, tancujte na otočnom pódiu alebo zatvorte postavy do väzenia! Upravte účes svojich trollov milými doplnkami. Vetvoš v tom svojom dokonca dokáže ukrývať predmety!

  Potom nájdite strunu a obnovte harmóniu, presne ako vo filme! Fanúšikovia filmu Trollovia- Svetové turné.budú zbožňovať túto stavebnicu LEGO® Trolls World Tour 41253 Dobrodružstvo na vode. S plávajúcou plťou, pódiom a väznicou predstavuje táto LEGO stavebnica pre deti od štyroch rokov zábavný spôsob, ako sa deti môžu učiť stavať. Vdýchnite život známemu príbehu s tromi minifigúrkami trollov S tromi minifigúrkami (vrátane postavičiek Poppy a Vetvoš v exkluzívnom country oblečení a exkluzívnou minifigúrkou Hikory) a množstvom doplnkov bude hra pokračovať aj dávno po stavaní. Čo urobia deti ako prvé? Prezrú si plť s nastaviteľnou strechou? Roztočia figúrky na otočnom parkete? Zahrajú sa s účesom Poppy? Alebo niekoho dajú do väzenia? Tvorivá hra inšpirovaná filmom Trollovia Deti, inšpirované filmom, sa môžu tvorivo hrať s týmito úžasnými hračkami a minifigúrkami z filmu Trollovia. Stavebnice zo sveta LEGO Trollovia- Svetové turné. obsahujú zberateľské funkcie vrátane postáv trollov, strún z filmu a iných, vďaka čomu ponúkajú senzačné možnosti na hru.
  • Zábava na vode s plťou, pódiom, väznicou a mnohým ďalším. Nechajte malých fanúšikov trollov oživiť scény z filmu Trolls Svetové turné a spolu s Poppy ukážte popovú hudbu svetu country hudby.
  • Tvorivá hra na postavy je s touto úžasnou stavebnicou zo sveta trollov hračka. Stavebnica obsahuje tri minifigúrky, ktoré pomôžu deťom s príbehom, a k tomu množstvo doplnkov do účesov a funkcií, ktoré umožňujú nápaditú hru.
  • Deti si zamilujú objavovanie všetkých možností, ktoré im táto skvelá stavebnica ponúka. Vďaka otočnému parketu, vznášajúcej sa plti a zberateľskej strune táto stavebnica ponúka kopec zábavy dávno po tom, čo je stavanie modelu dokončené.
  • LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú pre deti zábavný spôsob, ako sa učiť stavať. Táto stavebnica je ideálne pre deti, ktoré milujú hračky Poppy, zberateľské predmety z filmu Trollovia, či kohokoľvek, kto sa dokáže tvorivo zahrať s plťou.
  • Táto roztomilá stavebnica (41253) má tú správnu veľkosť na nápaditú hru a rozprávanie príbehov. Plť meria viac než 16 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Hra sa môže ihneď začať, pretože táto hračka zo sveta trollov nevyžaduje batérie. To je skvelá správa pre deti, ktoré majú rady všetko pod kontrolou a popúšťajú pri hre uzdu svojej fantázii.
  • Okrem tlačeného návodu má táto stavebnica aj digitálny návod Instructions PLUS. Je dostupný v aplikácii LEGO® Life a umožňuje veľmi jednoduché stavanie, dokonca aj pre menších fanúšikov trollov.
  • Každá stavebnica LEGO® Trolls World Tour umožňuje deťom oživiť napínavé scény z filmu Trollovia Svetové turné . Skvelý spôsob, ako podporiť tvorivosť detí, zatiaľ čo sa pridajú k Poppy, Vetvoš a ich trollím priateľom na ich ceste.
  • Keď ide o hračky pre deti, kvalita je veľmi dôležitá. Preto LEGO® kocky dôsledne testujeme, aby sme sa uistili, že vždy spĺňajú tie najvyššie normy v odvetví.
  • LEGO® kocky podrobujeme tým najprísnejším testom, aby sme sa uistili, že sú vždy bezpečné a spĺňajú tie najprísnejšie svetové normy v oblasti bezpečnosti a kvality."
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  41253
  Vekové odporúčanie
  4+
  Naše katalógové číslo
  843573

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev