Trollovia a let balónom -
Trollovia a let balónom
34,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Trollovia a let balónom

  LEGO, 2021
  Novinka
  Výrobca
  LEGO, 2021

  Balón trollov je našťastie plný všetkého, čo budete na ceste potrebovať, vrátane lahodných mafinov. Môžete dokonca upravovať účesy trollov pomocou rozkošných doplnkov. Keď pristanete v Symphonyville, nezabudnite nájsť zberateľskú strunu...

  Čítaj viac

  34,99 €

  Posielame do 8 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Balón trollov je našťastie plný všetkého, čo budete na ceste potrebovať, vrátane lahodných mafinov. Môžete dokonca upravovať účesy trollov pomocou rozkošných doplnkov. Keď pristanete v Symphonyville, nezabudnite nájsť zberateľskú strunu!

  Sledujte, ako predstavivosť detí vzlietne, keď sa pridajú k obľúbeným trollom na veľkolepej ceste so stavebnicou LEGO® Trolls World Tour 42152 Poppy a teplovzdušný balón. Pri skúmaní minifigúrok trollov, funkcií a doplnkov sa deti môžu hrať na scény z filmu alebo si vytvoriť svoje vlastné. Úžasné rozprávanie so skvelou stavebnicou s figúrkami trollov Táto stavebnica balóna obsahuje tri minifigúrky (plus je tu Dundi), hra sa tak môže ihneď začať. S mapou a ďalekohľadom na navigáciu a mávajúcimi srdiečkami na zmenu polohy si deti môžu naplno vychutnať smerovanie balóna k Symphonyville. Presne ako Poppy,Vetvoš a ich kamaráti vo filme! Zberateľské hračky pre fanúšikov filmu Trollovia štúdia DreamWorks Stavebnice LEGO® Trolls World Tour otvárajú svet tvorivej hry fanúšikom filmov Trollovia štúdia DreamWorks. Vďaka zberateľským doplnkom a cool odoberateľným účesom trollov tieto stavebnice vdychujú svetu trollov život. S návodom Instructions PLUS s interaktívnymi nástrojmi na ovládanie zobrazenia je stavanie tohto ružového teplovzdušného balóna ešte zábavnejšie.
  • Ružový teplovzdušný balón je ideálna hračka pre všetkých fanúšikov trollov. Je plný funkcií a umožňuje deťom oživiť ich obľúbené scény z filmu Trolls World Tour. Deti tak zažijú množstvo dobrodružstiev pri hre na postavy.
  • S tromi minifigúrkami trollov v tejto stavebnici (Poppy, Vetvoš a exkluzívna postava Obor ako aj Dundi) sa hra začína okamžite. A s množstvom obsahu navyše inšpirovaného svetom trollov sa zábava postavením modelu ani zďaleka nekončí.
  • Na deti čaká kopec objavovania! Meňte polohu balónu pomocou mávajúcich srdiečok, hrajte sa s minifigúrkami (a účesmi trollov!), potom nájdite zberateľskú strunu ukrytú v metronóme.
  • Tvorivý darček na podporu nápaditej hry pre fanúšikov trollov vo veku od šiestich rokov. Táto nová LEGO® stavebnica na január 2020 je skvelý darček pre každého, kto sa zbožňuje hrať s rôznymi dopravnými prostriedkami a postavičkami trollov.
  • Tento roztomilý darček zo sveta trollov pre chlapcov aj dievčatá (41252) má tú správnu veľkosť na zábavnú hru na postavy. Rozmery balóna sú: 22 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.
  • Stavebnica nevyžaduje batérie. Táto hračka zo sveta filmu Trollovia využíva silu detskej predstavivosti, preto nepotrebuje žiadne batérie.
  • S digitálnym návodom Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, si môžu deti vychutnať zážitok zo stavania po novom a naučia sa postaviť model s využitím cool interaktívnych nástrojov na ovládanie zobrazenia.
  • Každá stavebnica LEGO® Trolls World Tour umožňuje deťom oživiť ich obľúbené scény z filmu Trolls World Tour. Ideálny spôsob, ako rozvíjať ich tvorivú hru s kopcom dobrodružstiev!
  • V skupine LEGO® Group berieme kvalitu veľmi vážne, preto všetky LEGO® stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Platí to už od roku 1958.
  • Pri výbere nového LEGO® darčeka je bezpečnosť dôležitá a v LEGO Group testujeme všetky kocky a dieliky, aby sme sa ubezpečili, že každá stavebnica pre deti spĺňa tie najprísnejšie globálne bezpečnostné normy.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  41252
  Vekové odporúčanie
  6+
  Naše katalógové číslo
  843571

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac

  „Knihy sú mŕvym materiálom, dokiaľ v nás nezasejú niečo, čo v nás vyklíči a prinesie úžitok nášmu okoliu.“

  Mahen