Divoká Čína 2 DVD - Bernard Hill
Divoká Čína 2 DVD
4,39 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Divoká Čína 2 DVD

  Výrobca
  Hollywood
  Réžia
  Edícia
  BBC

  Čína - geograficky aj biologicky jedna z najbohatších krajín na Zemi. Seriál ponúka prístup k jej tajomstvám a odhaľuje miesta prekvapujúcej prírodnej rozmanitosti.

  Čítaj viac

  4,39 €

  Bežná cena Bežne 4,61 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 10 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  4,39 €

  Viac o titule

  Čína - geograficky aj biologicky jedna z najbohatších krajín na Zemi. Seriál ponúka prístup k jej tajomstvám a odhaľuje miesta prekvapujúcej prírodnej rozmanitosti. Trblietavé vrcholy Himalájí sa týčia nad Tibetskou náhornou plošinou, rieky sa hadia cez nížiny a vytvárajú kaskády na zalesnených svahoch. V páriacich sa džungliach prírodopisci neustále objavujú nové druhy živočíchov. Dravé vtáky krúžia nad stepou a číhajú na svoju korisť, lesoch sa darí rhododendrónom a kaméliám v ich prírodnom habitate.Celé stáročia rozprávali pútnici, ktorí navštívili Čínu, príbehy o čarovnej krajine. A o prekvapujúcich tvoroch. Čínska civilizácia je najstaršia na svete - a s viac ako miliardou obyvateľov je v súčasnosti aj najväčšia. Je domovom viac než 50-tich rôznych etnických skupín a širokej škály tradičných životných štýlov často v úzkom spojení s prírodou. Čína čelí obrovským sociálnym a environmentálnym problémom, no nachádza sa v nej aj mnoho krás. Čína je domovom najvyššieho pohoria na svete. Rozsiahlym pustatinám dominuje pestrá klíma: od spaľujúcich horúčav, až po ochromujúci chlad. Oparom pokryté lesy obývajú vzácne živočíchy. Po prvý raz mal štáb príležitosť preskúmať celú túto obrovskú krajinu. Ponúkol nám tak možnosť zoznámiť sa s niektorými prekvapujúcimi a exotickými tvormi, ktoré tu žijú. A zamyslieť sa nad vzťahom medzi ľuďmi a voľne žijúcimi zvieratami Číny k pozoruhodnej krajine, v ktorej žijú.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Divoká Čína 2 DVD - Bernard Hill
  38 - Dano Dangl, Lukáš Zednikovič
  11,05 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Originálny názov
  Wild China
  Dabing
  český 2.0, anglický 2.0
  Dĺžka
  296 min.
  Titulky
  české
   
  DVD obal
  Naše katalógové číslo
  79212

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  5,0 / 5

  5 hodnotení

  5
  0
  0
  0
  0
  Kúpte spolu
  Divoká Čína 2 DVD - Bernard Hill
  38 - Dano Dangl, Lukáš Zednikovič
  11,05 €

  „Na väčšinu kníh ľudia do roka zabudnú; najmä na tých, ktorí ich požičali.“

  Evan Esar