Harriet Beecher Stowe: Chalúpka strýčka Toma. Ikar, 2023.
The Twelve Dates of Christmas - Jenny Bayliss, Pan Books, 2020

10,95 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
The Twelve Dates of Christmas - Jenny Bayliss, Pan Books, 2020
The Twelve Dates of Christmas - Jenny Bayliss, Pan Books, 2020

The Twelve Dates of Christmas

Warm, funny, and oh-so-relatable, The Twelve Dates of Christmas by Jenny Bayliss is an uplifting festive romantic comedy, for all those who loved One Day in December... Čítať viac

Vydavateľstvo
Pan Books, 2020
432 strán
6 hodín čítania

Warm, funny, and oh-so-relatable, The Twelve Dates of Christmas by Jenny Bayliss is an uplifting festive romantic comedy, for all those who loved One Day in December... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

10,95 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Ďalšie knižné vydania
Dvanáct vánočních schůzek - Jenny Bayliss, Baronet, 2020
Pevná väzba
Čeština, 2020
Do šiestich dní

19,75 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Ako byť zdravý? - Veronika Folentová, N Press, 2023
The Twelve Dates of Christmas - Jenny Bayliss, Pan Books, 2020
10,95 €

Viac o knihe

Warm, funny, and oh-so-relatable, The Twelve Dates of Christmas by Jenny Bayliss is an uplifting festive romantic comedy, for all those who loved One Day in December.

On the first day of Christmas, a dating app offered me Twelve tailored chances for perfect harmony... Kate Turner is happily single - a bit too happily, in fact. Since returning to her hometown of Blexford, a sleepy village where everybody knows each other, and between catching up with her oldest friends Laura and Matt, a flourishing career as a fabric designer, and taking care of her beloved dad, love hasn't really had a look in. But Kate does love Christmas. So when Laura insists she signs up to the Twelve Dates of Christmas, a brand new dating app service, she doesn't need too much persuading. Twelve perfect festive dates with the area's most eligible men - who could say no? Amongst the twinkling lights and over hot chocolates and glasses of red wine, romance is easy to find.But with each date, Kate learns more about the men, and even more about herself. As the big day approaches, Kate's left wondering - is it really the season for true love, or will this Christmas be the coldest yet?
Čítať viac
Počet strán
432
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
197×130 mm
Hmotnosť
312 g
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
770883
Štýl
romantický
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Pan Books
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,5 / 5

4 hodnotenia

1
0
1
1
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

23.11.2021
Vynikajúca kniha!
Áno! Áno! Áno!
Tá eufória, z tohto románu, ma celá obkolesila. Cítim ju až do špiku kostí. Vianočná atmosféra v jednom malom mestečku, bola citeľná. Zatvorila som oči a videla všetky tie svetielka, ktoré svojím svetlom sami rozprávali o blížiacom sa čarovnom období. Až mi nos skrúcalo, od vône írskej kávy, ktorá bola dôležitou súčasťou úžasného kaviarenského prostredia. Prsty na nohách mi skrúcalo, tak že som mala pocit mrazu z napadaného snehu. Presne toto je to, čo pocítite, keď prečítate skvelú knižku. Vianoce. My knihomoli, máme Vianoce kľudne aj v lete.
Dvanásť vianočných schôdzok, bol skvelý námet na vianočnú romancu. Hlavná hrdinka Kate, sa dala na zoznamku, ktorá zahŕňala dvanásť rande. Dobre čítate. Dvanásť chlapov, s ktorými sa mala zoznámiť.
Otálala som s touto knihou už od minulého roka. Poviem pravdu, zneistili ma recenzie. Písalo sa, že Kate je divná pretože si nevedela vybrať z dvanástich chlapov. Aj to, že ju hl. hrdina Matt využíval a to, že všetkých dvanásť chlapov sa vykreslilo v zlom svetle. Fakt nechápem z kade toto tí recenzisti nabrali. Vari je zlé, keď žena nepadne prvému chlapovi do náruče? Autorka dala podľa mňa Kate skvelý charakter. Vedela totiž ako zrelá žena, čo chce a že nemieni, zo svojich priorít ustupovať. Všetci chlapi neboli vôbec zle vykreslení. Akurát, neboli niektorí vhodný pre Kate. V poslednom rade Matt. Sakra, aké využívanie? Dievčatá, fakt neviem z kade ste na to prišli. Keď ju chcel vo svojej prítomnosti je logické, že hľadal zmienky byť s Kate.
Fakt silno odporúčam prečítať a ďakujem @baronet, že vydáva tak úžasné, vianočné romány.
Čítať viac
Marcela Michalčáková
Neoverený nákup
7.1.2021
Recenzia
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Ak nepočítam Vianočnú koledu, toto bola moja prvá kniha s vianočnou tématikou. Obálka sa mi veľmi páčila a tak som tentokrát súdila knihu podľa obalu.
Samotný príbeh sa mi už toľko nepáčil. Kate bola pre mňa zvláštna postava a vôbec som jej nerozumela. Sledovala som teda ako išla na 12 schôdziek a ani jedna nestála za to. Nebol tam ani jeden dobrý chlap, ktorý by stál za to. Autorka tam väčšinou vykreslila iba zlých chlapov..a asi najviac ma zamrzelo, že aj Katina "láska" ju využívala a Kate si to vôbec nevšimla. ( Využívala nie je myslené v sexuálnom kontexte).

Môj celkový dojem je, že ma knižka neohúrila a niekedy tam boli veľmi zbytočné a priveľmi zdĺhavé opisy.
Čítať viac
16

Som mamina na materskej ktora miluje čítanie kníh. Uprednostňujem romany alebo young adult.

Slávka Beňáková
Overený zákazník
30.11.2020
3,5
Moja prvá kniha od tejto autorky. Na knihu som sa tešila a to hlavne preto, lebo príbeh sa odohráva v predvianočnom období a taktiež celkový príbeh vyzeral zaujímavo. Na moje veľke sklamanie aj keď námet na príbeh vyzeral byť zaujímavý, tak samotné jeho spracovanie už také nebolo. Chybalo mi tam “TO” čo ma vtiahne do príbehu tak, že mám problém knihu pustiť z ruky. Bolo tam málo krásne romantický opísaných scén, pričom sa mi to v tej knihe žiadalo. Druhá polovica knihy ma vuac bavila, ale aj tak nie úplne. Najviac sa mi na knihe páčili opisy zimnej krajiny a vianočnej vyzdoby. Čítať viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia, 2016
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia