Jízdenky, prosím! USA - Alan R. Moon
Jízdenky, prosím! USA
40,83 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
40,83 €

Bežná cena Bežne 42,84 €

Ušetríte 5 %

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Stará klasika v novom šate! Populárna vláčiková hra prichádza po rokoch s novým názvom,v samotnej hre sa zmeny neudiali. Každý hráč ovláda vlastnú sieť tratí. V hre sa snažíte vybudovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré ste si na začiatku alebo počas hry vylosovali z kariet železničných tratí. Získavate body za vybudovanie tratí medzi jednotlivými mestami. Čím dlhšiu trať vybudujete, tým viac bodov získate. Na hernom pláne sú niektoré mestá spojené jednou alebo dvomi spojnicami dlhými 1 - 6 políčok. Niektoré spojnice sú šedé (neutrálne), iné majú jednu z 8 farieb. Každá trať prináša vlastníkovi body. Čím je dlhšia, tým viac bodov pre železničného magnáta. Body môžete získať aj pomocou cestovných lístkov. Každý hráč začína s dvomi lístkami a v priebehu hry môže získať ďalšie. Na nich sú vždy uvedené dve mestá, ktoré treba spojiť a body, ktoré za trať získate.
Počas celej hry sa hráči snažia tajiť plány pred ostatnými a využiť získané prostriedky k obsadeniu tratí.
počet hráčov: 2 - 5
odporúčaný vek: od 8 rokov

Čítaj viac
Kúpte spolu
77,82 €
Ušetríte 21,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hmotnosť
1285 g
Naše katalógové číslo
730015
Katalógové číslo výrobcu
10183
Vekové odporúčanie
8+

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

5

Manželka, učiteľka na prvom stupni, srdcom Španielka, s hlavou v oblakoch a s nohami na zemi snívajúca o veľkom kresle na čítaní a kútiku len pre mňa :) Milujem logické úlohy a detský úsmev pri objavovaní, vo voľných chvíľach hltám romány a detektívky rýchlosťou 1 kniha/deň. Vďaka učiteľskému prídelu dovolenky mám voľných chvíľ neúrekom.

Katarína Belišková
7.1.2021
Jízdenky prosím, USA!
Overený nákup
Rovnako ako hra Jízdenky prosím, Európa! je táto hra výbornou zábavou pre celú rodinu. Hľadanie stratégií, snaha o zostavenie expresu, snaha zvládnuť postaviť trasy čím skôr, zmena stratégií po zásahu spoluhráčov. Hra je plná prekvapení, nečakaných zvratov a až na konci sa ukáže, kto je víťaz. Body sme počítali vždy až na konci hry, lebo sme zabúdali po postavení vláčikov, aj keď v pravidlách sa odporúča hneď. Čítaj viac
ZuzanaS
1.1.2021
Ticket to ride
Hra je dobre spravena, putava a napriek tomu, ze nam vzdy trva dlhsie ako je udany cas, bavi celu dobu. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
77,82 €
Ušetríte 21,37 €

„Keď som objavil knižnice, bolo to ako mať Vianoce každý deň.“

Jean Fritz