Štiavnické vrchy - turistická mapa č. 138 - Kolektív autorov
Štiavnické vrchy - turistická mapa č. 138
6,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Turistické mapy sú vyhotovené z celého územia Slovenskej republiky a z južnej časti Poľska v mierke 1:50 000, z turisticky atraktívnych oblastí v mierke 1:25 000 v modernom grafickom vyjadrení a v praktickom formáte. Obsahujú aktuálny zákres turistickej nadstavby. Svojou bohatou obsahovou náplňou sú najpodrobnejšími a najobľúbenejšími turistickými mapami Slovenskej republiky. Obsahom turistickej nadstavby sú turistické a cykloturistické trasy, zimná turistika, orientačne dôležité objekty, významné pozoruhodné miesta a ďalšie informácie. Vysvetlivky sú spracované päťjazyčne: slovensky, nemecky, anglicky, maďarsky a poľsky. Mapy vydané a aktualizované do roku 1999 vrátane, majú turisticko-vlastivedný obsah umiestnený na rubovej strane v slovenskom jazyku, u niektorých titulov v mierke 1:25 000 aj v jazyku nemeckom. Mapy vydané a aktualizované od roku 2000 vrátane sú spracované so samostatnou mapovou a textovou časťou. Obe časti sú samostatne vložené do prehľadného nepremokavého obalu. Textová časť obsahuje rozšírené turistické informácie v slovenskom jazyku. Niektoré mapy majú textovú časť spracovanú v slovenskom a poľskom jazyku. Turistická mapa číslo 113 je vydaná aj v nemeckej mutácii. Všetky mapy vydané a dotláčané od roku 2000 majú zobrazenú zemepisnú sieť "WGS-84" umožňujúcu používať prístroje GPS. Každá mapa má grafickú pomôcku k rýchlemu odčítaniu vzdialeností a zemepisných súradníc. Mapy sú spracované DIGITÁLNOU TECHNOLÓGIOU.

Mierka tejto mapy je 1:50 000.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štiavnické vrchy - turistická mapa č. 138 - Kolektív autorov
Kremnické vrchy - turistická mapa č. 132 - Kolektív autorov
13,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
6999
Rozmer
128×194 mm
Rok vydania
2017
Hmotnosť
130 g
Vydavateľstvo
VKÚ Harmanec

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Martin
24.7.2020
turistická mapa
Podrobná turistická mapa, ktorá ma sprevádzala po prechode Štiavnickými vrchmi. Ocenil som tipy v textovej časti na zadnej strane mapy. Štiavnické vrchy sú skvelé miesto na turistiku. Odporúčam všetkým aj kúpanie v tajchoch! Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Štiavnické vrchy - turistická mapa č. 138 - Kolektív autorov
Kremnické vrchy - turistická mapa č. 132 - Kolektív autorov
13,99 €

„Hneď za veľkým básnikom je ten, kto mu dokáže porozumieť.“

Henry Wadsworth Longfellow