Obklopený idiotmi - Thomas Erikson
Obklopený idiotmi
9,90 €
Knihy
E-knihy

Obklopený idiotmi

Vtipná príručka, ktorá zmení váš spôsob komunikácie s vaším šéfom, kolegom či dokonca manželom/manželkou

Motýľ, 2019
Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Motýľ, 2019

Máte pocit, že všade stretávate samých idiotov? Vytáčajú vás ľudia a máte pocit, že ich reakciám a správaniu vôbec nerozumiete? Prečo je komunikácia s určitými ľuďmi bezproblémová a iní sú ako chmuľovia?

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 29%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nie každý, komu nerozumiete, je nevyhnutne idiot. Prelomová metóda vám pomôže konečne porozumieť svojmu šéfovi, kolegom či životnému partnerovi, ba dokonca vlastným deťom.Máte pocit, že všade stretávate samých idiotov? Vytáčajú vás ľudia a máte pocit, že ich reakciám a správaniu vôbec nerozumiete? Prečo je komunikácia s určitými ľuďmi bezproblémová a iní sú ako chmuľovia?Škandinávsky bestseller, z ktorého sa po celom svete predalo už milión kópií, vysvetľuje štyri základné typy ľudského správania, ktoré definujú spôsob komunikácie a vnímania ľudí okolo nás. Červení sú dominantní a panovační. Žltí sú sociálnejší a majú v sebe viac optimizmu.Zelení sú zasa uvoľnení a kamarátski. No a modrí oplývajú analytickým myslením a presnosťou. Autor Thomas Erikson vám naozaj vtipným spôsobom vysvetlí, ako komunikovať s každým z nich. Okrem toho sa veľa dozviete sami o sebe, z nadhľadu spoznáte svoje silné aj slabé stránky.Táto prelomová metóda navždy zmení váš pohľad na ľudí, ako aj váš spôsob komunikácie so šéfom, s kolegom či s manželom a deťmi. Ak teda chcete pochopiť medziľudské vzťahy a komunikáciu, neváhajte a pustite sa do čítania.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Obklopený idiotmi - Thomas Erikson
Osud nevyjednáva - Michaela Zamari
20,39 €
Ušetríte 8,41 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Surrounded by Idiots
Rok vydania
2019
Počet strán
280
Vydavateľstvo
Motýľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
667759

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Peťo
30.9.2019
Úžasná
Úžasná knižka.
Od začiatku ma veľmi zaujala a nevedel som ju prestať čítať.
V mnohom mi otvorila oči a predovšetkým mi pomohla pozerať sa na kolegov inými očami. Pochopil som ich správanie a že ich treba brať takých akí sú, že nikdy napríklad nebudú ako ja :) pri opise pováh som spoznával konkrétnych ľudí - z práce, rodiny, známych :)
Vrelo odporúčam pre tých, ktorý sa cítia byť v práci nepochopený. Alebo pre tých, ktorý si naozaj myslia, že sú všetci navôkol Idioti :D naozaj nie sú!!!!
Čítaj viac
Kamila
25.9.2019
Výborná, výborná
Kniha je skvelá. Zhltla som ju za pár dní a budem sa k nej ešte vracať. Našla som si v nej otca, sestru aj svojich kamarátov. Neraz som sa zasmiala, ale aj som si uvedomila v koľkých prípadoch je dané riešenie naozaj vhodné. Ide o veľmi dobre a originálne spracovanú tému. Dúfam, že sa dočkáme aj ďalšej knihy od tohto autora. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Obklopený idiotmi - Thomas Erikson
Osud nevyjednáva - Michaela Zamari
20,39 €
Ušetríte 8,41 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth