Psychológia intelektovo nadaných žiakov - Dušan Fábik
Psychológia intelektovo nadaných žiakov
24,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
24,90 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha prináša komplexný pohľad na intelektové nadanie, mapuje kognitívny, emočný, osobnostný, sociálny, morálny či fyziologický vývin nadaných žiakov. Dotýka sa aj vysoko špecifických tém, ako je sebaobraz, kariérové poradenstvo, pridružené poruchy, sociálno-patologické javy či rôzne typy nadania. Kniha čerpá z autorových osobných skúseností. Je určená pre odborníkov z oblasti psychológie, pedagogiky či špeciálnej pedagogiky, rovnako pre študentov pedagogického či psychologického štúdia a v neposlednom rade pre rodičov nadaných detí.

Autor, PhDr. PaedDr. Dušan Fábik, PhD., je psychológ a psychoterapeut, ktorý niekoľko rokov pôsobil na škole pre nadané deti. V súčasnosti pracuje na Univerzite Komenského na Katedre psychológie a patopsychológie, kde naďalej rozvíja tému intelektového nadania. Svoje skúsenosti využíva aj v súkromnej psychologickej praxi (bratislavapsycholog.sk).

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
328
Väzba
pevná väzba
Rozmer
165×238 mm
Hmotnosť
674 g
ISBN
9788081432521
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
658249
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
EQUILIBRIA

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Klára
3.11.2019
Super
Nadaný žiak je tam popísaný z každého uhla. Pozitívne ma prekvapilo, že tam neboli žiadne zbytočné "omáčky", ale len texty priamo k veci. A písaná je tiež zrozumiteľným slovníkom. Veľa som z nej použila do svojej práce. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green