Tretí do partie - Sophia Money-Coutts
Tretí do partie
12,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Novinárka Polly Spencerová nehľadá pána pravého. Je vraj so svojím životom spokojná. Práve dovŕšila tridsať rokov, je slobodná a vlani si až dvakrát užila so švédskym bankárom Fredom. Trčí v redakcii časopisu Posh!, píše o čerstvo narodených kráľovských potomkoch a šanca, že si nájde garde na svadbu svojej najlepšej priateľky, sa rovná nule. Ktorá by sa sťažovala!
S príchodom nového roka si však Polly vstúpi do svedomia. Rozhodne sa, že počas najbližších 365 dní si bude poctivo holiť nohy, piť menej vína a dá sa dokopy. Vtedy dostane za úlohu napísať článok o neslávne známom aristokratovi Jasperovi, ktorý sa podľa bulváru nevenuje žiadnej záslužnej činnosti, iba tackaniu sa z baru do baru a lámaniu ženských sŕdc. Bezpochyby to nie je „ten pravý“, lenže dá sa veriť zlomyseľným fámam? A čo to garde? Svadba je za dverami a sama sa tam ukázať nemôže!
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
12,90 €

Posielame do troch dní

E-knihy a audioknihy

PDF
EPUB
MOBI
9,00 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Kúpte spolu
26,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Plus One
Počet strán
3365-6 hodín čítania
Väzba
pevná väzba
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
392 g
ISBN
9788055168746
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
649869
Vydanie
1
Téma
nezadaná žena, ten pravý, svadba
Štýl
humorný, romantický
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
pre ženy

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,8 / 5

10 hodnotení

0
3
3
3
1

Adriana
1.6.2021
Neviem, nič svetoborné. Mala som úplne inú predstavu i tejto knihe. A ani z polovice táto kniha nenaplnila moje očakávania. Čítaj viac
Patrícia Zigová
9.11.2020
Opadávajúce prvotné nadšenie
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Kniha začala veľmi zaujímavo, dej pútavý, trocha erotiky. Ale bolo to zaujímavé pokiaľ bola s Jasperom. Nechápala som, že bol vykreslený ako fakt zaľúbený chlap, chcel sa zmeniť, vyznával jej lásku a zrazu ju podvedie? A ešte tak veľkolepo, že celý víkend s inou..... Po toľkej láske a po tom ako sa chce zmeniť sa snažil jej dovolať na pár riadkov a potom týždne nič? Odveci. Potom sa k nej aj snažil dostať vysvetliť jej to a po prvé - ju absolútne nezaujímalo, čo jej povie, a po druhé - prišiel, pobil sa, jeden chlap mu povie, aby nastúpil do taxíka a odišiel a on aj odišiel.

Ďalšia vec - v celej knihe bol Bill vykreslený ako jej najlepší kamoš, absolútne žiadny náznak, že by o ňu mal záujem, povedala to jedine jej mama v jednej vete a aj to na konci a zrazu bum, posledné tri strany a on je ten pravý???

A celá kapitola o nudnom Španielsku? A celkovo sa tam objavovali časti a kapitoly, ktoré som len prebiehala očami, lebo tam o nič nešlo. Vzťah s Jasperom tiež nijak nevykreslený, boli spolu a zrazu dej o dva týždne a medzitým sa stretli tri razy a pár vetami popísané. S “pravým” Billom tiež žiadne siahodlhé alebo niečo naznačujúce časti. Vlastne v knihe nebolo nič, čoho by sa dalo chytiť.

Mrzí ma to, začalo to veľmi nádejne, ale verím, že sa autorke podarí napísať ešte množstvo vydarenejších príbehov. :)
Čítaj viac
14
12.6.2020
oddychovka, ktora neurazi - 3,5 hviezdicky
Keby sa mám spoliehať len na uvedené recenzie, tak knihu do rúk nechytím, ale ako sa vraví "100 ľudí, 100 chutí".
Mne to prišlo ako milá oddychovka, ktorá mi mnohými situáciami pripomínala Bridget Jonesovú s prvkami z niektorých súčasných erotických románov. Niektoré pasáže boli tak absurdné, až boli vtipné :)
V každom prípade, ak hľadáte knihu pri ktorej netreba rozmýšľať a chcete s ňou stráviť príjemné popoludnie, tak myslím, že táto by mohla byť vhodnou voľbou...
Čítaj viac
12

Milujem knihy a všetko, čo s nimi súvisí. Nie som len knihomoľ, ale som aj knihomoľ, ktorý to trošku prehnal a napísal dve knihy :D. Prísne tajný denník Miry Danesovej a Dovoľ mi všetko - pod dievčenským menom Mirka Novysedláková. Okrem toho som v roku 2019 začala aj knihy prekladať (z angličtiny do slovenčiny). Zatiaľ som preložila tituly: Večné puto od Laury Frantz (i527.net, 09/2019), Vražedný príliv od Dani Pettrey (01/2020, i527.net), Sídlo Haven Manor: Záhadná guvernantka (06/2020, i527.net) a Sídlo Haven Manor: Odvážna dáma (09/2020, i527.net)

Mirka Molnárová - Novysedláková
27.5.2020
„Na vine je Rozum a cit.“
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
odľa veľmi milej a romantickej obálky tohto románu od Sophie Money-Coutts som si myslela, že držím v ruke podobný príbeh, ako bol román Počkajte si na Happy End od nemeckej autorky píšucej pod psedonymom Charlotte Lucas (aj vám napadlo, že tak sa volá najlepšie kamarátka Elizabeth Bennetovej v Pýche a predsudku? :D ) Očakávala som niečo jemné, milé a vtipné ako vyššie zmieňovaný román a epilóg ma v tom ešte utvrdil, keďže prvá veta tohto románu znie „Na vine je Rozum a cit.“ A ja ako veľká obdivovateľka a fanúšička spisovateľky Jane Austenovej som teda hneď v úvode pookriala na duši a s očakávaním jemného austenovského nádychu som sa pustila do čítania.
Takže keď to zhrniem, hlavná hrdinka sa správala ako totálná hlupaňa a nevedela o sebe a svojich pocitoch vôbec nič – ako pubertiačka, ktorá vôbec nevie, ktorý chalan sa jej v skutočnosti páči a ku ktorému aj niečo cíti – no hrôza. Ostatné postavy boli prvoplánové, tuctové, nevýrazné a nasilu vtipné.
Naozaj ma táto kniha sklamala. A teda budem teraz SPOILEROVAŤ, a ak nechcete, nečítajte, ale musím to napísať. Jednoducho mi to nedá. Vy by ste sa dokázali stotožniť s hrdinkou, ktorá je taká zúfala, že ani nie po rande, len po prvom zoznámení zatiahne chlapíka, čo s ňou začne flirtovať na večierku u jej najlepšieho kamaráta, rovno k sebe domov a nie, nevyspí sa s ním, lebo k tomu ani nestihne dôjsť, lebo ona krava ... veď viete ... mu to spraví ústami. NO FUJ! Akože, možno vyzniem teraz ako puritánka, ale toto mi úplne narušilo môj „vesmír romantickej literatúry“, kde sa takéto veci nemajú diať hlavným hrdinkám, ale ich šibnutým kamarátkam. Tak, aby ste vedeli, ak máte aj vy taký citlivý žalúdok a vysoké nároky na hlavné hrdinky, radšej sa do tejto knihy ani nepúšťajte.
Čítaj viac
8
22.4.2020
Horor vydatej ženy
Absolútne mi nesadol autorkin štýl písania a už vôbec nie tento strašidelný preklad. Budem mať z neho asi aj doživotnú traumu. Týmto pozdravujem prekladateľku. Za toto... ani neviem ako to nazvať, by si zaslúžila dostať po prstoch a nie plat.
Miestami mi dej pripomínal Bridget Jonesovú, vďaka podobnosti v správaní hlavnej hrdinky Polly, ale bola to len chabá napodobenina.
Čo by som vyzdvihla, je námet. Vôbec nie je zlý, ale spracovanie ho kompletne pokazilo.
Taktiež záver ma vcelku milo prekvapil a zároveň potešil, nie len kvôli koncu knihy.
Okrem hľadania pravej lásky, účinkuje v príbehu aj mama hlavnej hrdinky Susan, ktorú postretne neľahké životné obdobie a jeho prekonávanie.
No, vraj je nočná mora každej slobodnej ženy ostať na ocot. Ja som síce vydatá, ale je jedno v akom stave som, moja nočná mora je táto kniha.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
26,80 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth