Knihy
E-knihy

Scythe

  Albi, 2019
  Novinka
  Výrobca
  Albi, 2019

  Prvná Veľká vojna síce skončila, ale prach a popol, ktorý zvírila, sa stále pomaly znáša na Európu. Píšu sa 20. roky 20. storočia. Kapitalistický mestský štát, známý len jako Továreň...

  Čítaj viac

  70,42 €

  Bežná cena Bežne 77,99 €

  Zľava 10%
  platí do 19. 7. 2019

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Prvná Veľká vojna síce skončila, ale prach a popol, ktorý zvírila, sa stále pomaly znáša na Európu. Píšu sa 20. roky 20. storočia. Kapitalistický mestský štát, známý len jako Továreň, ktorý roztáčal kolesá vojny výrobou ťažko ozbrojených kráčajúcich strojov - mechov, zavrel svoje brány. Susediace krajiny sa s tým však nemienia zmieriť a okolo Továrne začína hustnúť atmosféra. Dedinčania utekajú zo svojich domovov, pretože dobre vedia, že vojna sa môže každú chvíľu vrátiť.

  Vodcovia piatich národov vedú svoje jednotky na malé, ale nesmierne cenné územie. Kto z nich získa slávu a bohatstvo? Ktorý národ sa stane hegemónom východnej Európy? Kto bude mať najbohatšiu úrodu?

  Hra Scythe obsahuje: herný plán, 5 dvojvrstvých kartičiek hráča, 23 kariet úloh, 28 kariet Stretnutia, 42 bojových kariet, 12 kariet Továrne, 5 kariet nápovedí k Brodeniu, 5 kartičiek rýchlej nápovedy, 80 žetónov surovín (20 od každého typu: jedlo, kov, drevo a ropa), 80 mincí (rôzne hodnoty), 2 bojové ukazovatele, 12 násobiacich žetónov, 12 žetónov stretnutia, 6 dielikov stavebných bonusov, komponenty frakcie - 5 kartičiek frakcie, 5 figúrok akcie, 5 žetónov popularity, 5 žetónov moci, 30 žetónov hviezd, 20 drevených budov, 20 figúrok regrutov, 20 miniatúr mechov, 5 miniatúr postáv, 40 figúrok robotníkov, 30 kociek technológií, list rychlej nápovedy a pravidlá v ČESKOM JAZYKU.

  K nákupu získate súpravu bonusových promo kariet.

  POZOR!!! HRA JE KOMPLETNE V ČEŠTINE!!!

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Scythe -
  Quarto -
  99,31 €
  Ušetríte 8,67 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  74380
  Naše katalógové číslo
  626619
  Jazyk
  český
  Vekové odporúčanie
  14+

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Scythe -
  Quarto -
  99,31 €
  Ušetríte 8,67 €

  „Iba dobrý autor vie, ako zle píše.“

  Leonid Nikolajevič Andrejev