Knihy
E-knihy

V lavíne

i527.net, 2014
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
i527.net, 2014
2. diel série
Aljašská odvaha

Reef McKenna po návrate do rodného mesta Yancey na Aljaške čelí obvineniu z vraždy. Jeho sestra Piper sa márnotratného brata rozhodne brániť. Zástupca šerifa Landon Grainger má McKennovcov rád ako vlastnú rodinu...

Čítaj viac

7,69 €

Bežná cena Bežne 10,90 €

Ušetríte 29%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Keď všetky dôkazy svedčia proti nemu, zachrániť ho môže iba sestrina dôvera.

Reef McKenna po návrate do rodného mesta Yancey na Aljaške čelí obvineniu z vraždy. Jeho sestra Piper sa márnotratného brata rozhodne brániť. Zástupca šerifa Landon Grainger má McKennovcov rád ako vlastnú rodinu, ale jeho prácou je vypátrať pravdu. Na vlastnej koži sa už presvedčil o tom, že najbližší nás dokážu najviac sklamať. Hoci šerif trvá na Reefovej vine, vyšetrovanie skomplikuje niekoľko nečakaných stôp a Landonova kariéra sa ocitne na vlásku. Keď sa Piper pustí do pátrania na vlastnú päsť, Landon si uvedomí, že ju musí ochrániť nielen pred ňou samou, ale aj pred hrozbami, ktoré na nich číhajú v drsnej kanadskej divočine. Ich dlhoročné priateľstvo začne prerastať do čohosi hlbšieho, ale obaja sa ocitnú v smrteľnom nebezpečenstve.
Čítaj viac
Kúpte spolu
V lavíne - Dani Pettrey
Pod hladinou - Dani Pettrey
15,38 €
Ušetríte 6,42 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Shattered
Rok vydania
2014
Počet strán
320
Vydavateľstvo
i527.net
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
624943

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Ľuba
1.2.2017
Názor čitateľa
Na toľko nadšených ohlasov som čakala viac.Čítala som napínavejšie,zápletka začala celkom dobre-ale dalo sa z toho vyťažiť viac.Čo mi vadilo:hádam na každej 2-3-tej strane sa hovorilo o Bohu,stále sa ktosi modlil.Proti viere nemám nič, ale toto nemala byť náboženská literatúra, ale dobrodružný román
Čítaj viac
knihomolka.sk
15.4.2016
Skvelé druhé pokračovanie
Bola som prekvapená ako skvelo Aljašská odvaha pokračuje. Gramatické chyby mi vôbec nevadili, nakoľko príbeh bol veľmi pútavý. Neviem čo ma viac zaujímalo viac. Či vypátranie vraha alebo ako to dopadne medzi Piper a Landonom. Hneď ako som ju prečítala som sa pustila do tretej, pretože som bola zvedavá ako to bude pokračovať v rodine McKenonovcov. Dúfam, že autorka napíše ešte veľa podobných kníh :)
Čítaj viac
Eli
30.8.2015
rozčarovanie
Prvá kniha bola skvelá a veľmi som sa tešila na pokračovanie. Naozaj neviem, či som mala nejaký zlý výtlačok, ale to kvantum gramatických chýb bolo zarážajúce. Je to veľká škoda a pokazilo mi to celkový dojem z knihy :(
Čítaj viac
Martina
24.4.2015
Názor čitateľa
Kniha, ktorú som neodložila, kým som ju neprečítala celú, ešte dobre, že bol víkend :) Už teraz sa teším na vydanie celej série, keďže som si vyhľadala koľko častí má v angličtine. Aj trochu ľutujem, že neviem tak dobre po anglicky. Vzťahy súrodencov McKennovcov medzi sebou navzájom a s okolím, to je jednoducho radosť. A aj keď sa v ich živote niečo skomplikuje, je dojemné sledovať, ako to spolu vedia riešiť a navzájom sa podržať.

A modlitby jednej z postáv ma tak povediac dostali:

„Viem, že si bol so mnou od tej chvíle, čo som k tebe volal, a viem, že ti musím odovzdať všetko – svoju horkosť a hnev voči otcovi, hlúpe presvedčenie, že všetko zvládnem sám, že mám všetko pod kontrolou. Konečne uznávam, že ťa potrebujem. Počas uplynulých týždňov si mi ukázal moju krehkosť – v celej jej hĺbke. Otče, na kolenách ťa prosím, vstúp do môjho života. Pomôž mi stať sa mužom, akého si Piper zaslúži, a akým ma chceš mať ty.“

„Otec, prosím, nedovoľ, aby som sa k tomu niekedy vrátil. Nedovoľ, aby som sa znovu vyhýbal bolesti a utekal pred ňou. Buď mojou silou a oporou.“

Proste oddych a potešenie čítať túto autorku už po druhýkrát.
Čítaj viac
7

Som študentka učiteľstva slovenského jazyka a literatúry a matematiky, čo hovorí asi za seba. ;) Knihy milujem, som tvorivá bytôstka a rada si rozširujem obzory.

Karolína Smolinková
9.8.2015
Názor čitateľa
Hovoríte mi z duše! :) Čím viac kníh čítam od vydavateľstva i527.net, tým viac sa mi rozširuje zoznam obľúbených kníh. Táto bola úúúúžasná! Piper a Landon ma zaujali už v prvej knihe a teraz to bolo úplne top!
Mne utkvel v pamäti verš zo Svätého písma, ktorý spomenul Landon: ,,Viera je zárukou toho, v čo veríme, a zdôvodnením toho, čo nevidíme." :)
Môžem sa opýtať, koľko častí má táto skvelá Aljašská séria?
Čítaj viac
Klaudia
21.12.2014
Názor čitateľa
veľmi napínavá kniha, nútila stále čítať a čítať až do konca:) zaujímavo vykreslené postavy a zvolené prostredie, ani romantika nechýbala:) veľmi sa mi páčila.
Čítaj viac
Kristína
20.12.2014
Názor čitateľa
Veľmi sa mi táto kniha páčila. Bola napínavá až do posledného momentu. Nedala mi pokoj kým som ju neprečítala. Je to super kniha a už teraz sa neviem dočkať na ďalšie pokračovanie. :)
Čítaj viac

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Martinus
17.2.2015
Názor čitateľa
Obdržali sme informáciu od vydavateľa a potešíme určite všetkých čitateľov. Ďalší diel Aljašskej série bude v lete. Akonáhle bude kniha pripravená, do ponuky ju určite zaradíme.
Čítaj viac
Mária Horváthová
13.2.2015
Názor čitateľa
Super séria, neviem sa dočkať ďalších. Prosím kedy budú preklady a Knihy k dispozícii???
Čítaj viac
Petra S
7.12.2014
napínavé, romantické
Mám rada knihy zo série. V druhom diely už väčšinou dobre poznám jednotlivých protagonistov a môžem si viac užívať ako sa vyvýja ich postava a vzťahy. A toto je druhý diel Aljašskej série, pokračovanie knihy Pod hladinou. Kniha sa dá prečítať aj keď ste nečítali prvý diel, ale samozrejme, užijete si ju viac ak áno.

Príbeh V lavíne bol veľmi zaujímavý, nádherné opisy pre nás exotickej krajiny a ja som sa opäť stratila po večeroch v napínavom romantickom príbehu.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
V lavíne - Dani Pettrey
Pod hladinou - Dani Pettrey
15,38 €
Ušetríte 6,42 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia