Knihy
E-knihy

Gateway

Triton, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Triton, 2019

Gateway – brána k tajemstvím i bohatství vesmíru – asteroid sloužící jako kosmický přístav pro tisícovku mimozemských lodí. Nikdo neví, jak jejich tvůrci vypadali ani kam odletěli. Ale lodě jsou stále funkční a každá je...

Čítaj viac

7,59 €

Bežná cena Bežne 14,01 €

Ušetríte 46%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Gateway – brána k tajemstvím i bohatství vesmíru – asteroid sloužící jako kosmický přístav pro tisícovku mimozemských lodí. Nikdo neví, jak jejich tvůrci vypadali ani kam odletěli. Ale lodě jsou stále funkční a každá je naprogramovaná k nadsvětelnému letu na vzdálené místo kdesi v neprobádaném vesmíru. Stačí jen nasednout. Není možné je řídit, ale přesto se hlásí dobrovolníci, kteří se těmito loděmi vydávají do neznáma. Někdy se prospektoři vrátí jako miliardáři, jindy jejich zbytky seškrábou ze stěn a někteří se už nevrátí. Když Bob Broadhead přišel na Gateway, myslel si, že před sebou má jednoduchý úkol – počkat si na misi, která v něm vzbudí ten správný pocit, odletět na ni a zbohatnout, aby už nikdy nemusel letět znovu. Nevyšlo mu to.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Gateway - Frederik Pohl
Chlapec pri dverách - Alex Dahl
15,04 €
Ušetríte 13,87 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Gateway
Rok vydania
2019
Počet strán
320
Vydavateľstvo
Triton
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
620805

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

2,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
1
0

Igor Barényi
16.7.2019
Nesplnené očakávania

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Knihu som si vybral pre zaujímavý námet, zameraný na zvláštny spôsob cestovania vesmírom a objavovanie nových planét. Zo sľubného námetu som však nedostal takmer nič. Príbeh knihy s prehľadom vystačí na krátku poviedku. Knihe chýba vzhľadom na atraktívny námet väčší dejový oblúk a zaujímavejšia zápletka. Prvá cesta do vesmíru sa uskutoční v strede knihy, druhá a posledná na konci. Ostatné je nudný balast, popisujúci neuspokojivý život hlavného hrdinu na stanici Gateway vrátane alkoholických a vzťahových excesov. To je poprepájané ešte nudnejšou dejovou linkou rozhovorov s robotickým psychiatrom. Viem, že sú ďalšie knihy z tohto sveta, kde snáď autor lepšie rozvíja potenciál príbehu, ale zatiaľ som ich nečítal.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Gateway - Frederik Pohl
Chlapec pri dverách - Alex Dahl
15,04 €
Ušetríte 13,87 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green