Vianoce
Toddler Punk - Monika Kompaníková, Bianka Török (ilustrátor)
Toddler Punk

14,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Toddler Punk

Ťulinove hudobné príbehy

Na začiatku bolo zopár náhodných slov a akordov, neskôr veta, text, pesnička, potom kapela a napokon hudobný album a booklet v podobe ilustrovanej knižky. Toddler Punk sa zrodil... Čítať viac

Séria
Toddler Punk
Vydavateľstvo
Monokel, 2019
96 strán
1-2 hodiny čítania

Na začiatku bolo zopár náhodných slov a akordov, neskôr veta, text, pesnička, potom kapela a napokon hudobný album a booklet v podobe ilustrovanej knižky. Toddler Punk sa zrodil z každodenných situácií, ktoré zažívame ako rodičia s našimi deťmi... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

14,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Jedinečné spojenie príbehov spisovateľky Moniky Kompaníkovej a pesničiek skupiny Toddler Punk s hosťami Dorotou Nvotovou, Jurajom Benetinom, Michalom Kaščákom a Tomášom Slobodom.
Na začiatku bolo zopár náhodných slov a akordov, neskôr veta, text, pesnička, potom kapela a napokon hudobný album a booklet v podobe ilustrovanej knižky. Toddler Punk sa zrodil z každodenných situácií, ktoré zažívame ako rodičia s našimi deťmi a ktoré sa zhmotnili v hudbe a v príbehoch Ťulina a jeho rodiny.

Ťulino je chlapec, ktorému je tento svet tak trochu malý. Preto občas fantazíruje, občas sa bojí, niekedy sa zlostí a pred nudou ho zachraňujú výlety do vesmíru.
Ťulinove príbehy sprevádzajú pesničky, ktoré detského poslucháča nepodceňujú a rodičov neotravujú. Zložili ich Ľuboš Kukliš, Oliver Rehák a Jozef Vrabel a dajú sa stiahnuť prostredníctvom QR kódu v knihe, alebo kúpiť na samostatnom CD.
Čítať viac
Počet strán
96
Väzba
pevná väzba
Rozmer
180×170 mm
Hmotnosť
359 g
ISBN
9788097299392
Rok vydania
2019
Vekové odporúčanie
3+
Naše katalógové číslo
616931
Ilustrácie
Štýl
dobrodružný
Jazyk
slovenčina
Séria
Toddler Punk
Vydavateľstvo
Monokel
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
24,89 €

Hodnotenia

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

11
19.8.2022
A tak sa pousmejete nad tým, ako dokáže byť jedna knižka pravdivá. Ono to totiž, s touto knižkou, ani nemohlo dopadnúť inak. Hneď na začiatku cítite, v tých svojich kostiach, že toto bude celkom iné čítanie, na aké ste zvyknutí. A bingo! Nemýlite sa.

Hlavný hrdina Ťulino, je jeden perfektný chlapec. Poviete si, takých je. Ale tento je skutočne iný. Neposedný, večne vymýšľajúci, miestami majúci svoj svet, ale o to zaujímavejším ho robiaci.

Spolu so sestrou Alicou toho, teda, v nestráženej chvíľke, povyvádzajú.

A ten ich dedko!
To je trieda.
Nič ho v živote neprekvapí.
Nič ho nevyvedie z miery.
Toho si adoptujem, taký pokoj z neho vyžaruje.
Hoci rodičom by už v mnohých situáciách vlasy dupkom stávali - tak tento dedko, s tým svojim žuvacím tabakom a talianskym kamarátom, od ktorého zháňa všelijaké fajné dobroty pod zub, keď sú práve vnúčatá na návšteve, je jednoducho najlepším dedkom pod slnkom. Bezpochyby.

Každý príbeh má svoju pesničku. Texty sú výstižné, humorné, melódie ľahko zapamätateľné. Ak chcete urobiť radosť svojim deťom, ale aj sebe, túto knižku si zaobstarajte. Nebudete banovať. Toľká koncentrácia milých slov, na jednom mieste, sa len tak nevidí.
Čítať viac

Kúpte spolu
24,89 €

„Kto nemá strach, nie je viac človekom. Nemusíš sa zaň hanbiť, ani skrývať ho. Človek, ktorý ukazuje svoj strach a slzy rovnako hrdo ako svoj smiech a veselé oči, si zaslúži obdiv.“

Pustovník: Muž s leopardom - Vladimír Štefanič
Pustovník: Muž s leopardom
Vladimír Štefanič