Čeliť divočine - Brené Brown
Čeliť divočine
9,90 €
Knihy
E-knihy

Čeliť divočine

Cesta za pocit patriť sebe a odvahou byť sám

Tatran, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Tatran, 2019

Autorka priznáva, že svet nie je bezpečný a nájsť si v ňom svoje miesto nie je vôbec jednoduché. Brownová zdôrazňuje, že najprv musíme patriť sami sebe, nájsť sa, aby sme mohli patriť niekam. Hanbíme sa za svoju osamelosť...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 23%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vynikajúca a trefná analýza súčasného rozpolteného sveta, v ktorom sa jedinec márne snaží zorientovať. Narušené rodinné vzťahy, nenávisť voči politickým odporcom, módne trendy, ktoré nezmyselne napodobňujeme, tisíce správ, čo nás bombardujú z každej strany, a neschopnosť načúvať. Táto divočina sa na nás valí zo všetkých strán a my jej musíme statočne čeliť. Pre psychologičku Brené Brownovú pracujú celé tímy, zhromažďujú cenné skúsenosti a poznatky jedincov o dnešnom svete a autorka ich vie pretlmočiť takým spôsobom, že každá jej nová kniha sa ocitne v rebríčku bestsellerov.
V jedinečnej divočine nabáda čitateľov, aby strhli múry, opustili ideologické bunkre a žili život radšej z hĺbky divokého srdca ako v ustatej bolesti. Tento svet potrebuje, aby sme sa priznali k svojim presvedčeniam a postavili sa za ne. Keď degradujeme a ponižujeme svoju ľudskosť, strácame svoje divoké srdcia. Čeliť divočine je kultová kniha pre všetkých, ktorí si chcú urobiť poriadok vo svojich pocitoch. Uhol Brownovej pohľadu je novátorský, obohacujúci a nenapodobniteľný. Zmení aj nás!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čeliť divočine - Brené Brown
Dokážeš udržet tajemství? - Sophie Kinsella
16,48 €
Ušetríte 10,47 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Braving the Wilderness
Rok vydania
2019
Počet strán
192
Vydavateľstvo
Tatran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
612223

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čeliť divočine - Brené Brown
Dokážeš udržet tajemství? - Sophie Kinsella
16,48 €
Ušetríte 10,47 €

„Svet je nádherná kniha, ale nemá cenu pre toho, kto nevie čítať.“

Carlo Goldoni