Knihy
E-knihy
10,00 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Martin Sarvaš je považovaný za pravdepodobne najvýznamnejšieho rockového textára, ale je úspešný aj v oblasti hudobného divadla. Všetky jeho doteraz vytvorené texty vychádzajú knižne poprvýkrát.

Vyše štyristostranová publikácia je  súhrnom tvorby autora od jeho začiatkov v roku 1979 až podnes. Obsahuje všetky pôvodné piesňové texty pre skupinu Tublatanka a ich doteraz nezverejnené anglické verzie, texty pre skupiny Hex, Fragile, Dorian Gray, Magma, Elán, Fermáta, Isabelle, Ewelin, YPS, Modus, Dereš, Kollárovci, pre Janka Lehotského, Petra Lipu, Laca Lučeniča, Ľuba Beláka, Paľa Haberu, Zdenu Studénkovú, Ivana Tuliho Vojteka, Luba Kyslíka Stankovského, Dušana Grúňa, Petra Vašeka , samozrejme Peciho Uherčíka / Loď do neznáma /, Braňa Temeraf Černáka / Satelit rock /, Thomasa Puskajlera a ďalších inteprétov, ako aj pôvodné a prebásnené texty muzikálov a spevohier Mamma Mia, Klimaktérium, Bátoryčka, František z Assissi, Boyband, Aj muži majú svoje dni, Sluha dvoch šéfov, Sudcove starosti, Námestíčko, čertice a Panikári.

Zaujímavosťou sú doteraz nezverejnené verzie a varianty textov, vlastnoručné autorské poznámky autora a protagonistov jednotlivých projektov, dobové dokumenty, ako aj reprodukcie Sarvašových malieb.

Hľadajte, objavujte, spomínajte, dovtípte sa, nechajte sa prekvapiť, buďte dojatí, zabavte sa.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zatiaľ toľko - Martin Sarvaš
Sedmdesát jar, písniček a povídání - Pavel Žalman Lohonka
20,96 €
Ušetríte 0,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
431
Hmotnosť
280 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
FIDAT, s. r. o.
Rozmer
105×150 mm
ISBN
9788089709083
Naše katalógové číslo
598899

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zatiaľ toľko - Martin Sarvaš
Sedmdesát jar, písniček a povídání - Pavel Žalman Lohonka
20,96 €
Ušetríte 0,37 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia