Knihy
E-knihy
35,07 €

Bežná cena Bežne 35,99 €

Ušetríte 3%

Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o titule

Tracklist
  •   1. Intro : Persona:
  •   2. Boy With Luv
  •   3. Mikrokosmos
  •   4. Make It Right
  •   5. HOME
  •   6. Jamais vu
  •   7. Dionysus


Bonusy
- Photobook (150 x 210 x 7.5mm/ 76page)
- Photocard(random 1EA out of 28)
- Mini Book "花樣年華 THE NOTES"(90 x 27mm/ 20page) - Postcard (80 x 120mm. random 1EA out of 7)
- Photo Film 1EA (170 x 46mm)
Čítaj viac
Kúpte spolu
BTS: Map Of The Soul: Persona - BTS
Ourstories: Pursuit Of Happiness - Ourstories
44,59 €
Ušetríte 1,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

 
CD obal
Naše katalógové číslo
598417
ISBN
BHK1057
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčil album?

4,8 / 5

6 hodnotení

5
1
0
0
0

mindwalker 18
11.5.2019
a bit of psychology and philosophy
Som nesmierne rada, že už aj na Slovensko sa konečne dostávajú BTS do obehu a konečne už možno budeme mať bližší dosah k albumom a nebudeme musieť čakať mesiac/e na ich príchod.
Tento album je niečo novšie z produkcie BTS, keďže sa na ňom z časti podielali aj iný umelci (Ed Sheeran - Make It Right, Halsey - Boy With Luv).
Chcela by som spomenúť len pár pesničiek z albumu a to pesničky, ktoré sú pre mňa vyslovene diamantmi tohto albumu.
Začnem s pesničkou “Intro : Persona,” ktorá je pre mňa absolutným "áno" pre tento album. Je to čiastočne recyklovaný beat z otváracieho tracku z ich debutu z roku 2014.
Hneď prvá veta hovorí "Who am I?". Otázka, ktorú sa možno veľa z nás pýta samých seba, a otázka ktorá otvára celý album.
Celý album má dosť hlboký význam, čo sa mi na ňom tak páči.
Mnohí určite viete, že "Map of the Soul: Persona" je vlastne referenciou na knihu o švajčiarskom psychiatrovi a otcovi analytickej psychológie, Carlovi Jungovi.
Kniha bola napísaná Dr. Murrayom Steinom (https://www.martinus.sk/?uItem=261604 tu je link, plánujem si ju prečítať, keďže po oboznámení sa s Jungom ma tieto veci dosť zaujali), ktorý tiež spomínal, že je fanúšikom toho, ako RM používa Jungove teórie na to informovanie o ich hudbe, a aj o ňom a celkovo o BTS neraz rozprával. Celý album pozostáva o hľadaní svojho ja, svojej mapy do duše a celkové posolstvo albumu je túžba a boj za autentickosť.
"Mikrokosmos" hovorí o čerpaní z vlastnej vnútornej hodnoty, zo samého seba pričom "Jamais Vu" zas poukazuje na náš sklone opakovať tie isté chyby stále dookola.
Toto všetko na konci rozbíja finálny track "Dionysus", ktorý sa sústreďuje na túžbu BTS pokračovať v tvorbe hudby podľa ich vlastných predstáv. Tiež v nej vidím uloženú metafora, že aj BTS sú len ľudia, ktorý si takisto môžu dovoliť robiť chyby. Na druhej strane, “Dionysus” je možno len bláznivá party pesnička na odlahčenie, s občasnými výkrikmi “Drink, drink, drink!” neobnášajúca žiadny hlbší zmysel. Ktovie.. :))
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
BTS: Map Of The Soul: Persona - BTS
Ourstories: Pursuit Of Happiness - Ourstories
44,59 €
Ušetríte 1,39 €

„Schopný autor tvorí, neschopný poučuje.“

G. B. Shaw