Knihy
E-knihy
20,01 €

Bežná cena Bežne 21,00 €

Ušetríte 5%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Známa a úspešná žena sa rozhodne zmeniť svoj život a naplniť si svoje sny. Je zamilovaná do života a tak sa rozhodne pre dobrodružnú cestu. Uvedomuje si totiž plynutie svojho životného času. S vášňou sa púšťa na cestu a berie si so sebou svoje talenty, lásku k písaniu a kilogramy sviec. Plameň sviec dotvára totiž jej osobnosť. Na cestu sa vyberie sama, aby sa vzdialila civilizácii a žila tak život bez času v úplnej slobode, v objatí so svojou dušou, prírodou a vôňou mora. Spoločnosť jej robí sedem metrov dlhý karavan Lajka, levanduľové polia a hojdačky. Zaletí na ostrov Bohov, ktorý miluje, aby tvorila ďalej a neskôr presadne do auta a vráti sa na miesto, kam ju jej duša ťahá. Z plánovaných piatich dní, ostáva na samote lazov Istrie mesiac a pol. Túlavé topánky má však na nohách už piaty mesiac a cíti, že sa nechce vrátiť domov. Prežíva hlboké a krásne stretnutia so svojim vnútrom, so svojim vyšším ja, so svojou dušou pri plameňoch sviečok. Plne si uvedomuje zázrak existencie, svoje bytie a to ju natoľko obohacuje, že jej to stačí. Byť iba so sebou. Avšak byť so sebou znamená stretnúť seba vo viacerých podobách, vo všetkých, ktoré obsahuje jej osobnosť. Rozumie každej z nich a rovnako každej dovolí zaznamenávať riadky do knihy. Zisťuje, že život bez času, absolútna sloboda a krásne spojenia jej k životu stačia. No to predsa nebol cieľ, ten je odovzdať svetlo, kľúč k životu cez lásku, ktorú v sebe nosí ľuďom na planéte Zem.

Kniha od autorky bestselleru Reportétkina spoveď, Evy Černej vás pohladí, povzbudí, motivuje, usmeje, možno sa vám spotia aj oči, no s určitosťou vás nabáda vrátiť sa k sebe samým, do vnútra, dáva nádej a vieru i dôkazy o tom, že ľudské snaženie má zmysel, lebo verí, že hlavným poslaním človeka je žiť a milovať. Autorka verí, že kniha čitateľov povzbudí k odhaľovaniu ich vlastných vášní, zažne svetlo bytia v každom čitateľovi zvlášť a napomôže otvoriť sa hlbokej láske a múdrosti, ktorá je súčasťou našej duchovnej výbavy. Kniha je plná lásky, ktorou sa ľuďom prihovára, aby bolo viac svetla na modrej planéte zvanej ZEM.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Žiť život s vášňou - Eva Černá
Odkaz slnečnice - Mikuláš Štefan
40,22 €
Ušetríte 1,78 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


my
8.7.2019
ave eva
Spisovateľka žije svoj život s vášňou. Snaží sa presvedčiť o potrebe pozitívneho myslenia, odpúšťania a hlbokej lásky ku všetkému. Odpustiť najprv sebe je základ Spiritualita, krátke príbehy " Prepáč je podľa vzoru láska" Kniha je celkovo KRÁSNA.
Čítaj viac
Gitka
17.6.2019
Žiť život
Láskavá, poučná, vtipná, taká ženská. Aj s odkazom pre gentlemanov. Autorka píše aj o vzácnych stretnutiach s ľudmi, ktorí ju inšpirovali. V kapitole "Ranené deti v telách dospelých" o pocite nedostatočnej lásky od matky, ktorý vlastne odzrkadľuje naše vonkajšie správanie. Veľmi optimistické čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Žiť život s vášňou - Eva Černá
Odkaz slnečnice - Mikuláš Štefan
40,22 €
Ušetríte 1,78 €

„Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu.“

J. Steinbeck