Knihy
E-knihy

Dôverný nepriateľ

  Hollywood, 2019
  Výrobca
  Hollywood, 2019
  Réžia

  Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem tzv. inteligentního domu, který má znamenat revoluci v bydlení...

  Čítaj viac

  7,99 €

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  7,99 €

  Viac o titule

  Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem tzv. inteligentního domu, který má znamenat revoluci v bydlení. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má obyvatelům zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. Andrej je pověřen finalizací projektu. Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), se nastěhují do funkčního prototypu, luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Dôverný nepriateľ - Karel Janák
  Cizinka 4. série - Ben Bolt, Denise Di Novi, Jennifer Getzinger, David Moore, Mairzee Almas, Stephen Woolfenden
  41,39 €
  Ušetríte 3,59 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  2,0 / 5

  1 hodnotenie

  0
  0
  0
  1
  0

  Pavol
  19.3.2019
  Stačí vidieť raz
  Veľmi súčasná téma, ale z môjho pohľadu mimoriadne nevyužitá. Prvé odporúčanie je, nepozerať s niekým, kto rozumie moderným technológiám. Taký človek celý film frfle o nezmysloch, ktoré tvorcovia porobili a napokon pošle na konci celý film kade ľahšie. "Normálny divák" si užíva tému, prostredie, Vojtu Dyka, Zuzu Porubjakovú (obaja vo filme excelujú), "šteky" Luknára, Rímského, Hajdu a ako tak sa zmieri s tým, že Gaba Marcinková bude už raz a navždy iba Gaba Marcinková, herečka jednej tváre. Škoda toho, myslím, že vo svete by z takejto témy vyťažili veľkofilm. Pokus tu bol, to sa cení, ale stačí vidieť raz.
  Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Dôverný nepriateľ - Karel Janák
  Cizinka 4. série - Ben Bolt, Denise Di Novi, Jennifer Getzinger, David Moore, Mairzee Almas, Stephen Woolfenden
  41,39 €
  Ušetríte 3,59 €

  „Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

  Človek na ulici - Ivan Horváth
  Človek na ulici
  Ivan Horváth