Knihy
E-knihy

Stíny před úsvitem

Grada, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2018

Kniha nabízí komplexní sadu 29 praktických „nástrojů", ze kterých si každý může pro sebe vybrat ty pravé. Tealina slova vám budou rezonovat v duši ještě dlouho poté, co tuhle knihu dočtete a povedou vás na cestě ke štěstí...

Čítaj viac

13,75 €

Bežná cena Bežne 16,12 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kniha nabízí komplexní sadu 29 praktických „nástrojů", ze kterých si každý může pro sebe vybrat ty pravé. Tealina slova vám budou rezonovat v duši ještě dlouho poté, co tuhle knihu dočtete a povedou vás na cestě ke štěstí a sebelásce – bez ohledu na to, kdo jste a čím jste si v životě museli projít.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stíny před úsvitem - Teal Swan
Zadná izba - Jorn Lier Horst
21,65 €
Ušetríte 7,42 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
296
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
457649
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Laura
14.7.2016
Super návod na prácu so sebou
Knihu od Teal som si kúpila potom, čo som videla na You Tube rozhovor Jardu Dušeka s Teal na jar tohto roka. Prvú časť knihy tvorí osobný príbeh Teal, ktorý je sám o sebe inšpirujúci. Mňa však zaujímala druhá časť knihy, v ktorej je 26 odporúčaných nástrojov ako si môže človek sám pomôcť. Kým mi objednaná kniha prišla, pozrela som si ešte nejaké krátke tematické videá od Teal, ktoré ma utvrdili v tom, že som si objednala knihu od správnej autorky. S týmto naladením som začala knihu čítať a zistila som, že texty v knihe sú v súlade s obsahom jej videí v zmysle ich jednoduchosti a zrozumiteľnosti. Prečítala som doteraz knihy podobného charakteru od viacerých autorov, ktorí ponúkajú návody na prácu so sebou, táto od Teal ma však oslovila najviac.
Možno je to tým osobitým štýlom, ktorý nevzbudzuje v človeku pocit viny, že také "jednoduché" veci nezačal už dávno sám robiť. Z môjho pohľadu sú nástroje zoradené podľa náročnosti od najjednoduchších po zložitejšie. Niektoré môjmu naturelu nevyhovujú a viem, že tie robiť nebudem, ale zároveň viem, že iné sú v súlade s mojim nastavením a zaradím ich do praxe. Aj pri tých, ktoré vyžadujú písanie zoznamov a iných textov sú pre mňa prijateľné a som odhodlaná ich spraviť. Prvý krát v živote necítim odpor k písaniu, čo je u mňa po 20 rokoch vzdorovania tejto metóde "výkon"..
Cítim veľké sympatie a obdiv k Teal a fandím jej v jej práci s traumatizovanými ľuďmi. Keď sa k Vám Teal prihovára (či vo videu alebo prostredníctvom knihy), cítite jej úprimnosť a "ozajstnosť", ktorá Vás chytí za srdce a už nepustí. Cítite, že Vám Teal rozumie, prijíma Vás takých, akí ste. Viete, že jej slová nie sú prázdne a to všetko Vám dáva nádej, že keď sa ona naučila mať rada samu seba, môžete sa to naučiť vďaka jej knihe aj Vy. Držím nám všetkým palce pri realizácii jej odporúčaní.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stíny před úsvitem - Teal Swan
Zadná izba - Jorn Lier Horst
21,65 €
Ušetríte 7,42 €

„Knihu robí dobrou jej dobrý čitateľ.“

Ralph Waldo Emerson