Knihy
E-knihy

Mozek

BIZBOOKS, 2017
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
BIZBOOKS, 2017

Z temnoty a ticha naší lebky ovládá mozek každodenní příběhy naší reality a určuje, kým jsme. V průběhu svých výzkumů a experimentů se Eagleman vydává do světa extrémních sportů, trestního práva, neverbální komunikace...

Čítaj viac

9,30 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Z temnoty a ticha naší lebky ovládá mozek každodenní příběhy naší reality a určuje, kým jsme. V průběhu svých výzkumů a experimentů se Eagleman vydává do světa extrémních sportů, trestního práva, neverbální komunikace, genocidy, operací mozků, intuice, robotiky a hledání nesmrtelnosti. Připravte se na napínavou výpravu do vnitřních světů. Ve zdánlivě nekonečné síti miliard mozkových buněk a bilionů synapsí vzniká něco, co byste tam nečekali: vy sami.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mozek - Petr Bokůvka
Dve mince nádeje - Jana Pronská
17,80 €
Ušetríte 3,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Erik Hauser
14.11.2017
FASCINUJÚCA
Náhľad do mozgu a ich funkcií pomocou vedeckých výzkumov a expreimentov, príbehov a faktov... Čítanie knihy sa tak stáva zážitkom. Nie je to o základoch, skôr napr. o podstatných, “základných interakciách” miestami na “kvantovej úrovni” a v závere o “reálnych” špekuláciách UI (umelej inteligencie). Autor sa vyzná, je angažovaný - cítiť to z textu - a čitateľ sa zabáva/učí. Prečítajte si ju!
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mozek - Petr Bokůvka
Dve mince nádeje - Jana Pronská
17,80 €
Ušetríte 3,40 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia