Knihy
E-knihy

Galaktická škola

Najvtipnejšia kniha vo vesmíre

Fragment, 2018
Okamžitý download
PDF
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fragment, 2018

Kelvin Klosmo nie je len nový žiak v škole, je nový žiak v galaktickej škole v hlbinách vesmíru! Ako syn dvoch najväčších géniov na Zemi má byť najmúdrejším chalanom v celom vesmíre. Alebo si to aspoň všetci myslia. A tak Kelvin...

Čítaj viac

6,00 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Príbeh o priateľstve, prijímaní odlišností a boji proti zlým... plyšákomKelvin Klosmo nie je len nový žiak v škole, je nový žiak v galaktickej škole v hlbinách vesmíru! Ako syn dvoch najväčších géniov na Zemi má byť najmúdrejším chalanom v celom vesmíre. Alebo si to aspoň všetci myslia. A tak Kelvin možno trochu klamal o svojej genialite, aby lepšie zapadol medzi ostatných. A možno sa jeden šialený vedec chystá ovládnuť vesmír, pokiaľ mu v tom Kelvin nezabráni. Možno je osud všetkých spečatený. Aspoň si Kelvin už nebude musieť robiť starosti s domácou úlohou z matiky. Vitajte na vesmírnej stanici medzi študentmi všetkých tvarov, veľkostí, pachov a... slizovitosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Galaktická škola - Scott Seegert
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
11,99 €
Ušetríte 6,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Sci-Fi Junior High
Rok vydania
2018
Počet strán
320
Vydavateľstvo
Fragment
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
450807

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

2

Básnikove srdce a strom Strom vrastený v srdci básnika človek, čo sám pred sebou uniká. Vytvára si umelý raj na Zemi kričí potichu hlasnými prosbami. Niekto, kto si myslí, že mu život uniká... Taký je pocit samotného básnika!

Laura Pajtinková
dnes
Toto nie je moja recenzia
Pýtala som sa na knihu 10-ročného bratranca. Kniha sa predsa kupovala jemu a nie mne. A teda: Je to super fasa kniha pri ktorej sa nenudíš. Aj som sa zasmial na nej. Dobre som si vybral. Takto zhodnotil knihu vášnivý detský čitateľ.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Galaktická škola - Scott Seegert
Snúbenec mojej sestry - Eva Dedinská
11,99 €
Ušetríte 6,99 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev