Knihy
E-knihy

LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

  LEGO, 2018
  Výrobca
  LEGO, 2018

  Objav Bugatti Chiron! Preskúmaj technickú dokonalosť s pokročilou stavebnicou LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron. Tento exkluzívny model bol vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Bugatti...

  Čítaj viac

  369,00 €

  Posielame do 14 dní

  Viac o produkte

  Objav Bugatti Chiron! Preskúmaj technickú dokonalosť s pokročilou stavebnicou LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron. Tento exkluzívny model bol vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Bugatti, aby sa podarilo zachytiť podstatu pravého športiaka. Pozri na tú lesklú aerodynamickú karosériu, kolesá s drôteným výpletom, nízkoprofilovými pneumatikami a logom a detailne prepracované brzdové kotúče. Prístupný kokpit obsahuje 8-stupňovú prevodovku Technic s pohyblivou radiacou pákou a volant so znakom Bugatti.
  Odomkni top rýchlosť a prepni aktívne zadné krídlo do polohy top rýchlosti. Kryt zadnej časti poskytuje pohľad na detailne prepracovaný motor W16 s pohyblivými piestami, zatiaľ čo pod kapotou nájdeš jedinečné sériové číslo a kompaktný úložný priestor obsahujúci štýlovú malú cestovnú batožinu Bugatti. Model v mierke 1 : 8 sa dodáva v klasických dvoch odtieňoch modrej farby značky Bugatti odrážajúcich podpis značky so súpravou nálepiek obohacujúcich tento model o ďalšie detaily. Stavebnica sa dodáva v luxusnom balení a obsahuje farebnú brožúrku pre zberateľov s komplexným návodom na stavanie.


  • Exkluzívna replika LEGO Bugatti Chiron v mierke 1 : 8 má množstvo luxusných funkcií vrátane aerodynamickej karosérie s aktívnym zadným krídlom, kolies s drôteným výpletom a nízkoprofilovými pneumatikami, detailne prepracovaných brzdových kotúčov a motora W16 s pohyblivými piestami.
  • Otvor dvere a nájdeš detailne prepracovaný kokpit, ktorý obsahuje 8-stupňovú prevodovku LEGO Technic s pohyblivou radiacou pákou a volant so znakom Bugatti.
  • Odomkni top rýchlosť a prepni aktívne zadné krídlo do polohy top rýchlosti.
  • Zdvihni kapotu a získaj prístup ku kompaktnému úložnému priestoru obsahujúcemu štýlovú malú cestovnú batožinu Bugatti.
  • Prezri si detailne prepracovaný motor W16 s pohyblivými piestami.
  • Obsahuje aj jedinečné sériové číslo umiestnené pod kapotou.
  • Model sa dodáva v klasických dvoch odtieňoch modrej farby značky Bugatti odrážajúcich podpis značky so súpravou štýlových nálepiek obohacujúcich tento model o ďalšie detaily.
  • Dodáva sa v luxusnom balení.
  • Súčasťou je farebná brožúrka pre zberateľov s komplexným návodom na stavanie.
  • Tento model LEGO Technic je navrhnutý tak, aby poskytoval jedinečný a skvelý stavebný zážitok.
  • Táto stavebnica obsahuje 3 599 dielov.
  • Vhodné pre deti vo veku 16 a viac rokov.
  • Bugatti Chiron meria vyše 14 cm na výšku, 56 cm na dĺžku a 25 cm na šírku."
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron -
  LEGO Architecture 21028 New York City -
  418,99 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Katalógové číslo výrobcu
  42083
  Vekové odporúčanie
  16+
  Naše katalógové číslo
  430889

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron -
  LEGO Architecture 21028 New York City -
  418,99 €

  „Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

  Štyri hostiny - Meir Shalev
  Štyri hostiny
  Meir Shalev