Povstať z temnôt - Benedict J. Groeschel
Povstať z temnôt
6,47 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
6,47 €

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto kniha nie je odpoveďou, ale sprievodcom pre tých, ktorí sú v temnote. Je o tom, že život pokračuje ďalej aj napriek temnote, o prežití a využití temných období života na rast. V tom, čo hovorím, nie je nič nové. Pokúsim sa vysloviť nie odpoveď, ale riešenie, ktoré sa nachádza v evanjeliu a v životoch veľkých svätcov, hrdinov a hrdiniek, v životoch obyčajných statočných ľudí, ktorých všetci poznáme. Pre tých, čo zápasia s tajomstvom zla, bolo napísaných už mnoho sprievodcov. Je to téma väčšiny veľkých literárnych diel. V každej generácii sa však táto otázka opäť vracia, každý vek má svoje vlastné temné pozadie, na ktorom sa odohráva boj, k zmyslu ktorého sa treba dopracovať. V každej dobe sa muži, ženy i deti pýtajú nielen: "Prečo?", ale aj: "Ako to urobiť, aby som povstal z temnoty?"

Benedict J. Groeschel je členom Komunity bratov františkánov z Obnovy v Duchu Svätom, reformovanej podľa kapucínskej tradície. V súčasnosti pôsobí ako riaditeľ oddelenia pre duchovný vývoj Newyorskej arcidiecézy a ako profesor pastoračného poradenstva v Seminári sv. Jozefa v Dunwoodie, New York. Je autorom viacerých kníh z oblasti spirituality a pastoračného poradenstva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Povstať z temnôt - Benedict J. Groeschel
Obklopený idiotmi - Thomas Erikson
18,33 €
Ušetríte 2,04 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
164
Hmotnosť
192 g
Rok vydania
2006
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Serafín
Rozmer
130×200 mm
ISBN
8080810621
Naše katalógové číslo
40571

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

4.1.2013
Názor čitateľa
Nech ste v akomkoľvek životnom ,,svrabe", táto kniha, ak ste veriaci človek, vám určite pomôže ku katarzii a k svetlu :-) Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Povstať z temnôt - Benedict J. Groeschel
Obklopený idiotmi - Thomas Erikson
18,33 €
Ušetríte 2,04 €

„Kupujte knihy už teraz, aby ste si ich mohli v kľude prečítať skôr, než ich venujete ako darček k Vianociam.“

nápis v škótskom kníhkupectve